Agustos sonu dolar beklentisi

Bi sebepten Eylül basına kadar doların seyri benim için önemli. Eylüle kadar sizce ne olur doların durumu? 3.80'i bulur mu?

ekşiduyuru'da döviz ve altın yükselir mi düşer mi soruları bence dünyanın en gereksiz soruları. buna yükselir diyebilecek insan zaten gidip zengin olur niye burda takılsın. öte yandan 4 kişi yükselir 1 kişi düşer dediği takdirde dolar mı alıncak yani bu yorumlara istinaden?

  • mr.goodcat  (22.04.17 14:55:30)
@mr goodcat

Senin için gereksizse oku geç arkadaşım. Benim için gereksiz değil ki soruyorum. Ek olarak sorduğum sorunun gerekliliği hakkında fikriniz var mı diye sormamışım, tekrar incelersen. İşi bilenlerden çok faydalı yorumlar alıyorum burda. İyi de paralar kazandım. Zaten yaptığım yatırımlar uzun vadeli. Sebepleriyle de açıklayanlar oluyor, işime yarıyor.
  • basubadelmevt  (22.04.17 15:00:05)
@basubadelmevt

soruna cevap öyleyse ---> 3.80'i bulmaz.
  • mr.goodcat  (22.04.17 15:02:06)
dostum selam ben 3.60 dan yuksek bir miktar dolar alıp kenara koydu arada bozdurup harcıyorum. tahminim yukseleceği yonunde cunku yabancı değerlendirme kuruluşları vs herkes artık tr nın battıgını ancak bu ıflasın gösterilmediğini soyluyor. zaten baksana duruma işsizlik çift haneli, inşaat dışında başka bir sektor yok amk. başkanlık geldi, yolsuzluklar vs. bunlar zaten bildiğin konular. dolar rezervleri eridi bunu da herkes biliyor. oyle ekonomi uzmanı falan değilim ama bu tabloya baktığında katardan geçici yatırımlar dışında bu ülkeye yatırım neden yapsın yabancılar? ben yükseleceği inancındayım. tabi bu benim kendi fikrim. ben dedim diye gidip dolar alma tum paranla :D

  • viewport  (22.04.17 15:05:56)