Ataşehir de yaşayan sözlükcüler ; manolyamı korumu ?

giriş: ataşehire taşıncamda , yarın bi kaç ew göstercekler ,bu işlerden çok da hoşlaşmadığımdan yarın birini seçip bitircem bu olayı

gelişme: şimdi gelelim soruya 2 konumda ev göstercekler ;ilki koruda 100 mt2 gibi 3+1
diğeri manolya 2+1 70 mt2 gibi ( mt2 olayları cok önemli değil tek başıma kalcam 70 de aynı 100 de , mt2 kıstasını gecebiliriz.)

sonuç: koru yada manolya ya hakkında düşünceleriniz nedir ? size hangisini seçmeliyim ve niye ?

örnek değerlendirme katogorisi olarak , ulaşım, ortam (nezih /nezih değil falan yanlış anlaşılma olmasınefendi bi insanım), biyerlere yakınlık ... vs.

ps: yaw benim oralarda ev var kiraya vericeğim gibi gel sen otur gibi bişiy olursa dadından yenmez.

eğer kiraları fazla gelirse Barajyolu caddesine de bakabilirsin. Daha çok güvenlikli nezih yeni havuzlu lüks siteler var hem kiraları da daha az.

Hatta site isimleri de vereyim. Sinpaş , Flora (biraz pahalı olabilir) , 3000A ,7000A
mia,kuğu diğerleri tırs. Bunlar Ataşehire komşu siteler. Hem Ataşehirden geçen ulaşım araçlarından faydalanırsın hem de bostancıya giden minibüslerden.

Emlakçıyı da aradan çıkar istersen. bu civarda bir iki saat gezinmenle rahat bulursun.
  • chaud  (08.01.10 20:02:55)
Bu arada koru deyince kafam simpaş koru sitesine basmamış. Barajyolu zaten o sitenin bulunduğu cadde üzerinde. Koru yan sitemiz ,çok nezihdir.Ataşehirdeki sitelerden daha güvenliklidir. Biraz binalar iç içedir ondan hoşuma gitmez

  • chaud  (09.01.10 10:41:20)