[]

Macfit uyelik

Altunizadeye macfit aciliyormus haziranda, uyelik kaydi aliyorlar simdi, ben yaptirayim diyorum. Nisan sonu fiyatlar yukselicekmis cunku, fakat aylik uyelik yaptiracagim, giderim, gitmem bilemiyorum cunku. Uyelikten cikmak veya dondurmak istedigim zaman problem yasar miyim? Kart bilgilerimi verecegim cunku. Bu konuda tecrubeleriniz nelerdir?
 
80 defa cunku kullandigim icin de ozur dilerim, korkunc olmus:)


  • balpolen  (21.04.17 15:36:44) 
Cıkmak ve dondurmak zor değil. Problem yaşamazsın. İkisini de yaptım birkaç kez.


  • bir ileti paylastim  (21.04.17 15:41:05) 
oha! son zamanlarda aldığım en iyi haber <3
ama tam capitolün karşısıymış, bence en büyük sorun aşırı yüklenme olur orada, zira çok ayak altı :/

  • manuel mandalina  (21.04.17 16:01:41) 
açılışta üye olunca giriş parası ödememiş oluyorsun. sistem her ay otomatik çekiyor. çıkmadan önceki ay sistemden iptal etmen gerekiyor.


  • gazozailacatmauzmani  (21.04.17 16:04:31) 
ayın 25ine kadar iptal etmen gerekiyor, yoksa bir sonraki ayın parası da çekilir.


  • orange coffee  (21.04.17 16:14:40) 
sen bi kayıt ol, kurucu üye oluyorsun, sonra dilersen iptal et, dondur, kurucu üye hakların devam eder...


  • cliquot  (21.04.17 16:58:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.