[]

6 aylik seyahat saglik sigortasi

ben bunu x sigortasindan yaptirdim, ancak hepsinde yazdigi gibi surenin tamamini kapsamiyor, 46 günde bir gelmem gerekiyor.(bunu arkada bir satirda belirtmis) vize basvurusunda bu sorun olur mu?
konsolosluk: almanya

ayrica 2. sorum da su, 1 sene önceki vizemdeki fotomu kullanmak istiyorum, sorun olur mu killik yapiyorlar mi? eger git gotur yeni cektir 4e kadar getir derlerse gümussuyu yakinlarinda fotografci var mi?

 
Eski vizede fotoğraf varsa kıllık yapma ihtimalleri yüksek.
Sigortadaki şarta takılanı görmedim bugüne kadar.

  • cakabo  (21.04.17 16:35:06) 
6 ay orada kalacaksaniz oturma iznine basvuruyorsunuzdur sanirim, cunku 180 gunde 90gunden fazla kalamazsiniz turist vizesiyle malum.

O yuzden seyahat sigortasi olayina takilmayin cok.

Bir de sey, eski vizelerinizinnbirinde o fotograf varsa killik cikarirlar cunku 6 aydan eski olmamasi lazim o fotonunnl kurallara gore.
  • kuehles blondes  (21.04.17 17:00:49) 
evet ulusal vizeye (is arama vizesine) basvurucam o zaman tekrar cikartayim tesekkurler herkese.


  • eclskn  (21.04.17 17:05:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.