[]

yazı rengi olarak belli bir fotoğraf kullanmak

selamlar
en basit şekilde word/powerpoint falan kullanarak ekli fotodaki gibi yazı rengini belli bir fotodan alacak şekilde yazı yazmak istiyorum.
nasıl mümkün olabilir? photoshop vs yok malesef.

Teşekkürler

 
Shop bu hocam. Wordde falan olmaz


  • Nature Works  (21.04.17 15:50:35) 
wordde olacağını sanmıyorum. photoshop ya da illustrator'de filan yapabilirsin.
maskeleme ile yapılıyor bu çalışma.

  • battal gemalmaz  (21.04.17 16:04:45) 
Peki o zaman ücretsiz bir telefonda aplikasyonla yapılabilir mi?


  • i like dance and i like romance  (21.04.17 16:45:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.