[]

Güleryüzlü olmak genetik mi?

Yoksa sonradan edinilebilir bir özellik mi? 27 yıldır somurtan bir surat şu saatten sonra güler mi?
 
genetiklik apayrı bir olay ama bana kalırsa sonradan edinilmiş bir olay gibi gözüküyor.

Çocukken hepimiz gülüyorduk ve sonra çevre, hayat, tecrübe ne dersen de bir şekilde bizi etkiliyor. bazıları gülüyor bazıları somurtuyor karakterini bulurken bu hayatta. 27 yıl somurtmuş bir insanın şu saatten sonra sürekli güleryüzlü olmasını beklemem ben. Ancak somurtkanlığının farkına varıp hiç olmazsa olaylara pozitif yaklaşmaya başlaması yine de bundan sonrası için bir gelişimdir bana göre.
  • qazaqwsx  (21.04.17 15:08:13) 
bir iki güldün mü alışırsın bence.


  • nick konusunda kararsizim  (21.04.17 15:38:46) 
  • aydin meyrin  (21.04.17 15:45:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.