[]

termal yazıcıya word ile yazdırma

zebra gc420t termal etiket yazıcımız var. word den etiket yazdırmak istiyoruz. kendi programını bazı sebeplerden dolayı kullanmıyoruz. word de 8x6 cm olacak şekilde bir kağıt oluşturup içeriğini oluşturduk. genişlik 8 cm yükseklik 6 cm. ekranda da bu şekilde görüyoruz. yazdır dediğimizde kağıda yatay yazdırması gerekirken düşey yazdırıyor.
yazıcı sürücü kısmına seçenek kısmına girdim. görebildiğim her şey yatay ayarlı zaten. e word de yatay. nerede olabilir bu ayar? 
çözülmezse, yazıyı dikey yazmayı deneseniz : ) laz işi gibi oldu ama belki çözüm olur.


  • tukenmez adam  (21.04.17 15:53:47) 
evet laz işi olur o ya :) sinirlendim bıraktım şimdilik.


  • o kadar da degil aga  (21.04.17 16:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.