[]

Bankada kasa kiralama hakkında birkaç soru

1. İçindeki şeyler sigortalı mı oluyor? Öyleyse içine koyacağımız şeyleri onlara göstermek zorunda mıyız?
2. Ortalama maliyet ne kadar aylık veya yıllık?
3. İçine her şey koyabiliyor muyuz?
4. Hangi bankayı önerirsiniz?

 
1-) hayır içindekileri görmüyorlar, kayıt tutulmuyor
2-) yıllık 400 tl civarı
3-) banka görevlisi kasayı açıp dışarıda bekliyor sen ne istersen koyabilirsin
4-) ben ykb'den kiraladım, özel bir sebebi yok
  • cedex  (21.04.17 13:21:26) 
Bizimkilerin garantide

Her zaman gel koy demiyorlar. Yuksek meblag paran olmali bankada. Yoksa kiralama degeei bi sey degil yani.

Bizde oyle bi uygulama yok der cikarlar.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (21.04.17 14:08:15) 
1. hayır sigortalı olmaz. tamamen bankaya güveniyorsunuz. isterseniz ekstra kendiniz bir sigorta yaptırırsınız. sigortalı olmadıkları için herhangi bir gösterme zorunluluğunuz yok. zaten kasayı görevliyle açarsınız, sonra o dışarı çıkar ve sizi bekler. ne koyup ne aldığınızı görmez.
2. bankasına göre ve kasa boyutuna göre değişir. 300 - 600 tl arası diyelim.
3. evet
4. bankalar genelde eski müşterilerine veriyorlar kasaları. gelir seviyesi yüksek semtlerde boş kasa bulmak biraz zor olabilir. bende ykb'de yer bulmuştum. özel bir nedeni yok. kasa kasadır.
  • zentiva  (21.04.17 14:14:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.