[]

Bir veya birden fazla kişi üzerinden çekilen barda geçen klip ve şarkı vard

Böyle kadın bara gidiyor, dans ediyor, sarhoş oluyor, kusuyor ediyor falan. Böyle bi klip, şarkı da baya iyiydi. O kadının o gece yaşadığı hikaye anlatılıyor gibiydi.

Bu klibi ve buna benzer klipleri arıyorum. Var mı aklına gelen? Teşekkürler.


 
www.youtube.com

Tove Lo - Habits (Stay High)
  • elorelia  (21.04.17 12:43:03 ~ 12:43:14) 
Prodigy - smack my bitch up


  • hasmetizm 2046  (21.04.17 12:43:08) 
Fps music video yazsan çıkar sanırım hepsi.


  • hasmetizm 2046  (21.04.17 12:43:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.