[]

boxer tavsiyesi (içerde rahatsız etmeyen cinsten)

daha önce de aradım, taradım, sordum, soruşturdum ama yine istediğimi bulamadım. burdan bir kaç marka öneren arkadaşlar oldu yine aynı problemler malesef :)

gün içinde yürüdükçe veya ayakta kaldıkça baldır kısmından katlanma yapmayacak boxer arayışındayım. aslında trunk türü bakıyorum yani tayt gibi sıkan cinsten. şu ana kadar kullanıp memnun kaldığım blackspade oldu ancak tanesi 35 lira diyor abi adamlar.

genelde herkes kullandığı markayı yazıyor ama olmuyor işte. olmuyor :) var mı önerebileceğiniz?

hadi gençler. let the küçük enişte free.

 
Tommy'ler katlaniyor, Calvin Klein'lar en rahat olanlari.


  • crown  (21.04.17 00:33:53) 
blackspade'in göt kanadı tarafında dikiş olmayan serisi. Muhakkak bi fabrika satış mağazası vardır (örn. izmir begos) orda 10 liraya düşüyor üretim fazlası ürünler. Yıllardır ordan giyerim daha erimedi bile boxerlar..


  • rastocasdelay  (21.04.17 09:24:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.