[]

Beyaz Eşya - Hediye

toplu beyaz eşya alımında hediye verme gibi bir olay kaldı mı? 4 parça büyük beyaz eşya alıcaz (buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi) eskiden kettle, mikrodalga, el mikseri, 37 ekran tv falan verirlerdi hediye olarak. artık var mı öyle birşey? direk gidip arçelik veya bosch bayisinden alacağım, bimeks falan değil.
 
Biz alirken verilen tek hediye bir bardak cay olmustu.


  • nax  (20.04.17 16:46:31) 
çeyiz paketleri var, bozdolabı, çamaşır mak, bulaşık mak. gibi. daha ekonomik oluyor o sekilde.


  • physcos physcos  (20.04.17 16:46:37) 
biz geçen buyaka arçelik'ten beyaz eşyamızı aldık. hem çeyiz indirimi oldu hem de tatil hediye ettiler.
beko'da da çamaşır bulaşık buzdolabı alana kurutma makinesi hediyeydi.
hotpoint'te de küçük ev aleti hediye ediyorlardı ya da indirimli veriyorlardı.
  • sedat peker in yegeni  (20.04.17 17:28:16 ~ 17:29:05) 
Hepsini muhtemelen bir yerden alacaksın, ki öyel yap.
Çatır çatır pazarlığını da yap tabi.
Fiyatı anlaş, sonra da az biraz yüzsüzleşip direkt hediyeni iste.
Ciddiyim.
  • orta saha oynayan iguana  (20.04.17 17:33:35) 
sahan seti vermişlerid bana. elden çıkarmak için satışa sunulan bi üründü ama o yüzden olabilir.


  • dedim ben sana  (20.04.17 18:08:01) 
  • jamswety  (20.04.17 18:54:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.