YDS sonucumu jpeg şeklinde

yds sonucunu kaydetmem gerekiyor, bi yere başvurmak için. sisteme jpeg olarak falan yüklemek lazım. nasıl yapacağım ben bunu.

laptopta yazdır dedim pdf olarak kaydetme seçeneği yok. windows orjinal değil ondan sanırım.

ekran görüntüsü alayım dedim, sığmıyor, doğrulama kodu altta kalıyor. nasıl elde ederim ben bu belgeyi. jpeg, png falan olarak.

eklenti kurabilirsin. örneğin firefox için; (bkz: easy screenshot)

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (20.04.17 16:44:18)
Ekran görüntüsü al sonra paint te ac ve kaydet

  • all girls dream  (20.04.17 16:54:36)
pdf olarak kaydet, daha sonra farklı kaydetten jpeg halinde tekrar kaydet.

  • cancoskn  (20.04.17 16:59:04)
zahmet edip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim de. denediğim, olmayan şeyleri tekrar önermeniz bi işe yaramıyor.

  • nickimin hakkini veremedim  (20.04.17 17:03:16)
parça parça print screen yapıp paint'te birleştirebilirsin. istiyorsan ver şifreni ben yapayım.

  • sanat guresi  (20.04.17 17:08:56)
1- telefonuna ösym'nin uygulamasını indirip telefondan ekran görüntüsü alabilirsin.

2- pc'de sonuç sayfası açıldığında klavyedeki prntscr tuşuna ya da fn+prntscr tuşuna beraber basarsan ekranın o anki görüntüsünü alır. sonra paintte yapıştır dersin görürsün.
  • blue eyes white dragon  (20.04.17 17:17:53)
benim çözünürlük yüksek, şimdi eski sonucuma baktım rahat rahat ss alabiliyorum.
istersen alır yollarım.
edit büdüt: şimdi baktım tc kimlik no, şifre istiyormuş, otomatik doldurmuş benimkini. sıkıntılı. :)

bir fikir olarak browserın zoom'unu düşürebilirsin: control + fare imleciyle aşağı ya da chrome'da menüde yaklaştır var uzaklaştırıp küçültebilir
  • passion rules the game  (20.04.17 17:21:07 ~ 17:23:11)
Kanka ne çekmişsin yaa.. PDF'i fotoşop'da aç, farkı kaydet.

  • manuel mandalina  (20.04.17 18:38:34)
Baslat>ara>ekran alintisi aracı

  • westblack  (20.04.17 20:06:42)