[]

kadınlar neden onaylanmak istiyor ?

s.b.
 
kimi zaman ego


  • gazozailacatmauzmani  (20.04.17 14:59:56) 
kadın erkek pek çok kişi onaylanmak ister, cinsiyetle bağlantısı olduğuna şahit olmadım.


  • whoosie  (20.04.17 15:00:36) 
Geldiğimiz medeniyette mal olarak görüldüğü için, yaşadığımız ve gitmekte olduğumuz medeniyette de nesneleştirildigi için.


  • klar  (20.04.17 15:02:36) 
"Nasıldım" sorusu erkeklerle özdeşleşmiş değil mi?

"Yakıştı mı?" ise daha çok kadın sorusu. Ama onaylaman için değil. Genelde test amaçlı. "Hayır" seçeneğini işaretlersen sıkıntı büyük. "Eve" seçeneğini işaretlediğinde ise "Zaten ben de öyle düşünmüştüm" ya da "Bunu duymayı çok istiyordum" demiyor kadınlar. "Hayır" diyecek misin demeyecek misin buna bakıyorlar. "Evet" cevabı zaten doğru seçenek. ikinci ihtimal yok.

Özetle kadınlar onaylanmak istemiyor ya da en azından benim tanıdığım kadınlar.
  • elestirman  (20.04.17 15:04:27) 
Bilinçaltında "kadın ne yaparsa yapsın haksızdır" oluyor, birisi onu onayladığı zaman, "lan haklıymışım" deyip hoşlarına gidiyor.


  • etna  (20.04.17 15:04:41) 
Bircok seyi kadinlarda soyle erkeklerde boyle diye ayiririm gozlemlerime dayanip ama bu soyledigin kadinlarda da erkeklerde de ayni. Herkes - az cok - onaylanmak ister.

Sorun su ki erkek genelde onaylanmaya cabalamaz, direkt onaylanir cunku. Kadinin onaylanma orani daha dusuk oldugu icin onaylanma cabasi goze batiyor. Erkekgin onaylanma istegi goze batmiyor.
  • stavro  (20.04.17 15:09:24 ~ 18:40:03) 
erkekler niye istiyosa.


  • manuel mandalina  (20.04.17 15:12:49) 
Kendilerine inanmakta zorlandıklarından.


  • arnold schwarzeneger  (20.04.17 15:18:41) 
Erkekler neden onaylanmak istiyorsa ondan dolayı.


  • fragile lady  (20.04.17 15:48:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.