RSS'le feed alabileceğim site?

merhabalar,

yeni bir android uygulaması geliştiriyorum. bunun için bir RSS desteğine ihtiyacım var. Yani içeriğimi bu rss sitesine ekleyeceğim. RSS feed sayesinde uygulamam sürekli bu güncel bilgiyi kullanacak.

Örnek vermek gerekirse: webtekno yada teknolojioku uygulamaları gibi.

Benim içeriğim çok az olacağı için bir rss sitesi arıyorum. önerebileceğiniz bir site var mıdır?

Sorunu tam anlatamadıysam daha açıklamaya çalışabilirim.

Aynen hocam. Amaç uygulamadaki bilgileri güncel tutmak.

Çalıştığım şirket için geliştiriyorum uygulamayı. Benimki hobi. Yazılımcı falan değilim ama bu işlerle uğraşmayı seviyorum.

Bizim şirketin indirimleri var. Eğitim için ayrı, yeme içme için ayrı. Atıyorum yeme içme için 5 tane başlık var diyelim. bunlar arada güncellenebiliyor. içerik/başlıklar değişebiliyor. atıyorum 1 ay sonra 7 başlık olabilir. ben siteyi/blogu guncelleyince, uygulamanın da güncellenmesini istiyorum.

feedly bu işe yarar mı? yoksa o sadece RSS linki ekleyip okumak için mi?

Teşekkürler.
  • arşivci  (20.04.17 15:00:52)
Anladım hocam, çok teşekkürler. Firebase i bi inceleyeyim ben.

  • arşivci  (20.04.17 15:27:30)