[]

ağırlık hesaplarken barı da hesaplıyor muyuz?

2-3 yıldır güç ağırlıklı çalışıyorum, ilk defa barın da hesaplandığını öğrendim.(strengthlevel'a deaflift girdim novice dedi lan dedim ne novicei, sonra aşağıda barı de hesaplıyoruz diyor)
siz bar ağırlığı da koyuyor musunuz? 
Barı da kaldırdığına göre, tabii ki.


  • arnold schwarzeneger  (20.04.17 10:59:38) 
Standard her salonda olan olimpik bar 20kg dır ve sayılır. Herkes koyar diye biliyordum.


  • gozu acik sevisen yahudi  (20.04.17 11:07:53) 
yeni başladığımda ben de sadece plakalar sayılıyor zannediyordum.

bar ağırlığını her zaman ekleyin. hem standart bu, hem de ne gerek var yani kaldırdığın ağırlıktan 20 kilo eksik kaldırdığına inanmaya :)
  • otonomo  (20.04.17 11:19:28) 
Sayman gerekir, olimpik müsabakalarda bile plakalarla birlikte bar da hesaplanır, olimpik barlar zaten 20 kilo hesaplanılmayacak ağırlıklar değil neticede o da bir kuvvet uyguluyor sana, ona da direnç gösteriyorsun.


  • angelus  (20.04.17 11:28:56) 
ben de herkes kuvvetli ben mi güçsüzüm diyordum :)
eyvallah beyler bayanlar.
1 günde 20 kg güçlendim sayenizde.
  • logisticsmanager  (20.04.17 12:51:23) 
barın ağırlığından size ne, belki ilaç kullanmış da almış o kiloları?

ben hesaplamıyorum.
  • stewie  (20.04.17 12:55:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.