[]

Usb bellekten bilgisayara dosya atamama sorunu

flash belleğimde yaklaşık 3.9 gb boyutunda bir dosyam var. bunu yedeklemek için bilgisayara atmam gerekiyor. masaüstüne kopyalama işlemini başlatırken %0 olarak kalıyor devamlı. az önce %5e kadar geldi sonra tekrar dondu. beklediğim zaman da hata veriyor atılamıyor vs gibisinden.

çok önemli bir dosya ve bunun çözüme kavuşmasına ihtiyacım var acilen.

sandisk 16 gb flash bellek
reeder windows 8 işletim sistemli tablet atmaya çalıştığım aygıt.

 
dosya kopyalama programları ile kopyala
windows un kendi kopyalama isi ile yapma

  • kingcyrax  (20.04.17 00:20:31) 
denedim, onlar da aynı. flash bellek bozuk değil bu arada. öğlen içindeki diğer dosyaları masaüstüne sorunsuzca atmıştım.


  • kahverengi mont  (20.04.17 00:22:41) 
FAT32/NTFS sıkıntısı olabilir.


  • cakabo  (20.04.17 11:46:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.