Günde 3 litre su

İyi hoş da arkadaş 3 litre içince göbek çıkıyor davul gibi oluyor. Bunu nasıl engellerim kimisi vücudun su tutuyor vs diyor. Su içmeye çekinir oldum napsak ki?

ben şu sıralar tam 3 içmiyorum 2yi geçiyorum min 2 kesin içiyorum ama aylarca ihmal etmeden 3 içtiğim oldu..Tüm güne yayman lazım..sabah gözünü açtığından akşama kadar içiliyor aslında rahat rahat..Ben bir de 1-2 litresini limon dilimleri atıyorum o zaman daha rahat içiliyor.

  • qazaqwsx  (19.04.17 22:35:44 ~ 22:36:22)
Konuşma ben konuşuyorum +1

Benim kilo boyuma doktorum '1.5-2 litre arası icsen yeterli' demisti. Ben de o kadar içmeye çalışıyorum, öyle şişme durumum filan da olmuyor.

Su miktarı size fazla geliyor olabilir. Kilonuzu- boyunuzu- fiziksel aktivitenizi yazdığınızda ne kadar su içmeniz gerektiğini söyleyen programlar var; onlara bakın isterseniz.
  • fraise  (19.04.17 23:05:14)
Susadıkça için. Susamadıysanız içmeyin.

  • orient blue  (19.04.17 23:50:06)
Miden katı gıdayla doluyken su içme.

  • arnold schwarzeneger  (20.04.17 09:32:05)
su da kalori yok dilediğin kadar içebilirsin :)

  • plastic_angel  (20.04.17 11:35:46)
Spor diyetisyeni; susamadan içmek lazım suyu, en önemli şey diyordu tv'de. İdrar rengine göre yapıyorum ben ayarı genelde.

  • hasmetizm 2046  (20.04.17 11:54:28)