[]

sağlık-sigorta karışık

selamlar
şimdi sgklıyım ve özel sigortam var fakat tedavi görmek istediğim özel hastane farklı bir sigorta şirketiyle anlaşmalı. kurum yeditepe diş hastanesi. bunların anlaşmalı olduğu yerden sigorta yaptırmayaya gerek var mı fiyat fark eder mi (aynştayn was here)? yoksa hiç bu işlere girmeye gerek yok mu? fiyat çok da fark etmez mi?

şimdiden teşekkürler

 
diş zaten çoğu özel sigortada karşılanmıyor, aklında olsun.
anlaşmalı olmasa da yeditepe'ye parayı ödüyorsun, sonra aldığın faturayı, belgeleri sigortaya gönderiyorsun. Uygun görüyorlarsa ödüyorlar. Anlaşması olmaması demek sadece anında ödememesi anlamına geliyor.

  • michael_knight  (19.04.17 22:41:25) 
yukarıda dendiği gibi, sigortanız dişi kapsıyor mu ona bakın önce.


  • liriamer  (19.04.17 23:13:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.