Witcher 3 Oynayanlara Bir Soru

Merhaba arkadaşlar, bu güzelliğe henüz yeni başladım. Oyunu sindire sindire, acele etmeden oynuyorum. Ana görevlerden ziyade yan görevler, soru işaretleri vs. yapmaya gösteriyorum ilk olarak. Ayrıca loot, eşyalarımın düzenlenmesi, gwent gibi olaylara da pek çok vakit ayırıoyum. Sorum şudur hiç bir şey yapmadan sadece main questler yapılırsa bu oyunun süresi ne kadar? yani main questlerin toplam oynama süresi kaçtır? bütün yan görevler, soru işaretleri ile bu süre ne kadardır?

Ben ana görevlerden yardırarak oynadım 9 saatte bitti.

  • mimetorg  (19.04.17 14:41:28)
howlongtobeat.com bütün diyaloğu hikayeyi sallasan bile 15 saat bulur bence

  • glamdr1ng  (19.04.17 14:43:25 ~ 14:45:07)
Üstat yan görevleri yapmazsan ana hikayede sonuç etkileniyor. Tahminim bir 20 saat kadar sürer.

Yan görevleri ile 70 ile 100 saat arası sürer diyorum ben.
Soru işaretleri tırt genelde. Ama yan görevler witcher questler harika hiç birini atlama hocam.
  • chaoslord  (19.04.17 15:59:47)
soru işaretinden ünlemine, satıcıdan bulunan kağıtlardaki questlere hepsini yapacağım zaten :D

  • antonin artaud  (19.04.17 16:43:13)
ben acele acele oynayarak bitirip pişman olup sonra yavaştan tekrar oynamaya karar verdim. Arkadaşların dediği gibi, yan görevlerde o kadar güzel hikayeler oluyor ki hiç beklemediğin tırt insanların çok derin hikayelerine şahit oluyorsun. o yüzden aslında sadece main questleri yapıp oyunu bitirmek mantıklı bişey değil, ben ettim siz etmeyin :)

  • mimetorg  (19.04.17 16:54:03)
ben her soru işaretini yaparak oynuyorum şu an 110. saatteyim ve tüm yan görevler ve soru işaretleri bitti sadece ana görevin yarısından azı kaldı. ama şöyle bi şey var ben hileyle oynadığım için ölümsüzlük maksimum altın 100 level falan direkt öyle başladım ve istediğim hızlı seyahat noktasına istediğim yerden ışınlanabiliyorum ve hatta biraz buglı olsa seyahat noktası olmayan yerlere de ışınlanarak gidiyorum bazen(örneğin adalı bi harita var skellige diye orda denizlerde onlarda soru işareti var hepsine ışınlanarak gittim deniz seviyesi diye) şimdi böyle ne zevki olur demeyin skyrimi falan da böyle oynayarak bitirmiş bi insanım ve oyunlarda maksimum zevki hep böyle alıyorum ama hilesiz oynasam herhalde şu seviyeye gelmek için bi 40 saat daha harcamış olabilirdim

  • nundu  (19.04.17 16:58:55)
valla bu oyunda hile kullanılır mı hocam, gezmek tozmak bile büyük keyif :)

  • antonin artaud  (19.04.17 18:48:16)
zaten haritada gitmediğim köşe kalmamıştır sadece aynı yere ikinci kez gideceksem kullanıyorum hile. ki hiç görev yapmadan boş yere at sürmüşlüğüm falan da baya vardır sırf etrafı gezmek için

  • nundu  (19.04.17 19:07:25)