[]

Burcu muydu Gülşah mıydı

nickinin sonunda 1980 gibi bi şey olan kızla erkek bi sözlük yazarı arasında efsane bi küfürleşme-kavga olmuştu hani. kızın babası astsubaydı. türkiye'nin tüm ordularını toplayıp oğlanı buldurup tunalı'da domalttırmak gibi fantazileri vardı.

oğlan da kızın vajinasına kızgın demirin soğuk tarafını sokacağını söylediği bi mesaj atmıştı. kimdi bunlar ya?


 
blondie/ blond gibi bir şeydi diye hatırlıyorum.

edit: şu olması lazım eksisozluk.com
  • playing star again  (18.04.17 23:47:25 ~ 23:48:14) 
@playing star again adamsın kardeşim :) yauuv kaç gündür dilimin ucunda, bi türlü aklıma gelmiyodu nicki. çok teşekkürler

aklım da burcuksu1981'e gitmiş heralde. çok benziyo ama nickler.
  • zirrealist  (18.04.17 23:55:46 ~ 23:56:50) 
Ben Ekşi'de yazar olduğumda, bu kızla konuşmuştum yahu telefonda falan. Ama böyle bi psikopatlığı yoktu yani, takılacaktık hatta.


  • MaNOfTheYear  (19.04.17 00:00:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.