İş yeri tabela sorunu yerimi kullanan farklı biri hakkında

Merhaba

Şimdi bir apartman dairesi alt tarafı dükkan olan bir yerde birinci kat bir ofisimiz mevcut. Bulunduğumuz katta 3 ofis bulunmakta ikisi arka kör cepheye bakıyor bir tanesi ön tarafta fakat ön cephede yer alan dükkan ön cephe genişliği 4 firmanın tabelasıyla dolu bu anlamda tabela yasası veya başka bir durumla itiraz hakkımız nasıl olur?

Yani sonuç olarak bizim camın altında dişçi tabelası var nasıl itiraz edip kaldırmasını talep edebilirim ?

Saygılar

gidip konuşacaksınız. mantıklı biri ise zaten sizin cephenizde kendi tabelasının olmasını mantıksız bulup düzeltecektir. eğer bu şekilde çözüm bulamazsanız belediyeye gidip şikayet edeceksiniz. belediyenin tabela düzenleme kuralları var. siz arka cephedesiniz ama ön cepheye mi tabela asmak istiyorsunuz onu anlamadım ?

  • oscar  (18.04.17 21:02:08)
Biz ön cephedeyiz dişçi tabelesi ofisi arka tarafta fakat önde bizim camın altında tabelası

  • muratback  (18.04.17 22:36:09)
yani şöyle bir durum var, adamlar arkada kalıyorsa hoş görüp tabelalarını öne asmalaeı normal. ama tam sizin camın altına asması olmaz. yer müsait ise onların tabelayı kenara kaydırın. mersk etmetyn kat malik kanununa göre de o tabela astıkları alan size ait. konusursunuz orta yıl bulamazsanız belediyeye gidip şikayetçi olum

  • oscar  (18.04.17 23:49:51)