[]

Samsung cep telefonlarını nasıl bilirsiniz?

En son yeni çıktığı zamanlarda galaxy s3 almıştım ama telefon 1-1.5 yıl içinde çöp olmuştu resmen. Samsung pişmanlıktır diyip tövbe etmiştim. Hala eskisi gibi mi yoksa değişti mi? Şu an kullananlar ne düşünüyor acaba? A ve J serisi telefonlar var galiba kullananlar yorumlarını belirtirse sevinirim.
 
2013'te aldigim Note 3'u kullaniyorum. Ekranini kirmadim. Hep kilifinda kullandim. 3.yilin sonunda bataryasini degistirdim. Simdi ondan yaziyorum. Umarim uzun sure daha degistirmem. Telefonumu seviyorum.


  • Traveller  (18.04.17 12:43:18) 
2 senedir s5 kullanıyorum. bir kez hayvan gibi düşürdüğüm için ekranı sararmıştı. garantiye gitti geldi düzeldi. kırılmaz cam takılı olduğu için düşüre düşüre kullanıyorum. başka bir sıkıntısı yok.


  • rusyalı kozmonot  (18.04.17 13:08:21 ~ 13:08:32) 
ilk ve son kez s3 aldım , samsung gülcelleme sonrası telefon saçmaladı telefon üzelliğini bile kullanamaz oldum şarjı 1 gün ance gidiyordu gittim lg g2 aldım 3,4 sene oldu hala aynı telefonu kullanıyorum pili hala 1 günden fazla dayanıyor.


  • Sir Anthony Hopkins  (18.04.17 13:23:33) 
çevremden ve yorumlardan anladığım s2/5/6/7 gayet iyi gitti fakat 3 ve 4 çok problemli modellerdi. ben 7 kullanıyorum, çevremde A ve J kullananlar da var, herkes gayet memnun.


  • lily briscoe  (18.04.17 13:31:21) 
Bayılırım. Note 7 mesela. En sevdiğim telefonu.


  • zirrealist  (18.04.17 13:50:53) 
hocam s3 biraz yetersiz kalıyor artik gunumuz sartlarında
80 tane app var facebook instagram vs.
size tavsiyem alın bir s5 rahat edin
hem ucuz hem de f/p efsane
kotu yorum bile okuyamazsiniz.
  • kingcyrax  (18.04.17 14:23:02) 
2 yıldır a7 kullanıyorum hiçbir sorunu yok. Şarjı 1.5 saatte biten iphone'dan sonra büyük rahatlık oldu.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (18.04.17 14:36:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.