Ankara'da sanal ofis

Freelance çalışabilmek için makbuz vs olaylarına girmem gerek ancak kaldığım yerin kontrati benim üzerime olmadığı için (bu konuda başka alternatif mümkün değil) ve yeni eve çıkma durumu da vakit yetişmeyeceğinden ötürü sanal ofis çözümünü değerlendirmek istiyorum.

Gelgelelim, İstanbul'da bu tür çözümler bolca varken Ankara için hiç bulamadım. Var mıdır bilen eden, (tercihen) deneyen?

Kolay ofis gop
Gizem hanım
  • isimmisimyok  (17.04.17 22:59:44)
workington, plaza-cubes, CoWork, regus, e-ofis, Dünya Ticaret Merkezi, gibi birçok seçenek mevcut.

Ben şahsen şahıs işletmesi ise evinize taşımanızı, yeni eve geçince de oraya nakletmenizi öneririm. Sanal ofisler Ankara'da hala çok pahalı.
  • babilbaligi  (18.04.17 09:48:51)
sanal ofis olmasindan dolayi, illa Ankara'da olmasi gerekmez ki?
İstanbul'da da olabilir.

  • for the record  (18.04.17 10:51:48)
@for the record, gerekiyor. Adamlar kontrole geliyorlar çünkü şirket açarken. Arayıp "biz geldik" dediklerinde buradan İstanbul'a yetişemem sonuçta.

@babil, işte o yüzden fiyatlara bakmak gerek ve genel piyasa ile kıyaslamalı ama bu işin normal piyasa ücretleri nedir bilmiyorum. Yoksa ev daha mantıklı tabii ama çok belirsiz bir süreçteyim, işler istediğim gibi gitmeyebilir, öyle bir durumda 12 aylık taahhüt vermiş ve eşya vs masrafı etmiş olmak beni çok sarsar.
Edit: şu anki evime de taşıyamam çünkü kontrat benim adıma değil, ev arkadaşımın üzerine ve buradan da yakında çıkacağım.
  • skooma  (18.04.17 13:52:24 ~ 13:53:56)