Nba şampiyonu ve Euroleague şampiyonu

Kimler olur sizce? Bahisler golden state ve cska diyor gerçi.

Nba'de San Antonio,
Euroleague'de Fenerbahçe.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (17.04.17 17:32:35)
nba'de batıdan sas gelirse sas, gsw gelirse cavs diyorum.
euroleague fenerbahçe +1

  • windowsguvenlikduvari  (17.04.17 17:36:08 ~ 17:37:19)
cska veya real olur. ucuncu bir takim zor.
nba'de gsw olur. cok gucluler. spurs vs dayanamaz.

  • baldur2  (17.04.17 17:44:05)
@baldur

valla nba konusunda ben de senin gibi düşünüyordum ama dün portland bana tersinin de olabileceğini gösterdi. ilk 3 periyot gsw ile maçı oracle arena'da kafa kafaya götürdü. son periyot green ile mcgee kopardı maçı bana kalırsa. özellikle green. portland savunma anlamında neredeyse sahada olmadan yaptı üstelik bunu. tabii nurkic'in olmaması da etken. sas gibi çılgın savunma yapan bir takıma karşı gsw'nin işi kolay değil.

tabii bütün bunlar gsw'nin favori olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ama playoff, regular season'dan çok başka. o yüzden batıda oyum sas'tan yana.
  • windowsguvenlikduvari  (17.04.17 17:59:49)
Nba için Gsw favori, Sas plase
Euroleague için Cska favori, Oly plase

  • iwasbornonamountainside  (17.04.17 18:04:53)
gsw vites artırır kimseye bırakmaz.

el'de oaka'dan çıkabilirse fenerbahçe.

çıkamazsa real diyorum ben.

saygılar!
  • abyuksuet  (17.04.17 18:51:10)
CLEVLAND VE FENER OLUCAK BENCE.

  • xu  (17.04.17 19:03:10)
gsw
cska

  • faik abi  (18.04.17 00:54:39)
warriors bu sene alır gibi spurs'ü geçerlerse alırlar.
yurolig'de fener çeyrek finali geçemez millet şampiyon yazmış :) komik
winner karakteriyle ve yükselen formuyla pao sürpriz yapabilir. favori cska.
  • cekilmis gayfe  (18.04.17 01:00:24)
@windows
Aga playoff baskaysa her takim icin baska. Su playofflar baska geyigine de bitiyorum.

  • baldur2  (18.04.17 02:02:27)
@baldur

valla geyik falan değil aslında. ben de gsw'nin favori olduğu gerçeğini inkar etmiyorum. fakat kağıt üzerindeki gibi olmadığını söylüyorum. tam da dediğin gibi her takım için başka olduğunu söylüyorum. izleyip göreceğiz.
  • windowsguvenlikduvari  (18.04.17 10:52:51)
Nba GSW, Euroleague takip etmiyorum.

  • humblebirth  (18.04.17 11:23:13)
NBA'de Warriors, euroleague'de cska diye düşünüyorum.

  • battal gemalmaz  (18.04.17 11:26:16)