balkon konuşması dahi yapıldıktan sonra

yasal yollarla, başvurularla, oy ve ötesi vb. platformların çabalarıyla hayır'a bir dönüş sizce ne derece mümkün haklı olunsa dahi ?
adamlar balkona çıkıp şovlarını yaptılar. herşey bitmedi mi ? böyle bir hataya düşmezler. :/

İmkansız. Biraz alakasız olacak ama 2011 YGS'de şifre skandalı ortaya çıktığında bilmem kaç milyon kişinin girdiği bir sınav için şifre yok denilmişti. Bu şekilde katılımın çok olduğu olaylarda pardon yanlış oldu demeleri pek mümkün değil bana göre.

  • dissendium  (17.04.17 01:34:56 ~ 01:38:14)
hukukçu bir arkadaşıma sordum. zannetmiyorum dedi.
ulen dedim hukukçu adam zannetmiyorum diye cevap mı verir!?
hangi hukuk dedi. yarın görüşürüz dedik kapattık.
  • brakgn  (17.04.17 02:17:08)
imkansız +1

aklıma mansur yavaş gelir..
  • kaputt  (17.04.17 09:28:41)
imkansız +1

ülkede her şey hukuka uygun sanki de ysk'nın yaptığı ihlale mi karşı gelinecek? kaldı ki ysk'nın kararı iç yargıya kapalı. sadee yapılan itirazları değerlendirip kararını değiştirebilir. bunu da yapmayacağını adımız gibi biliyoruz.

her ne kadar acı da olsa rte'nin dediği doğru; atı alan üsküdar'ı geçti.
  • himmet dayi  (17.04.17 10:14:29)