[]

Aşırı el, ayak terlemesi çözüm önerisi?

Kendimi bildim bileli bu illeti çekiyorum. çok yöntem okudum botoks,iyontoforez, kremler, klipsler ancak kimseden de bu kesinlikle işe yarıyor yanıtını duymadım. Bu konuda öneriler ya da yönlendirmeler benim için çok değerli olacaktır.
 
Bu konuda bi duyuru vardı, faydalı bi cevap var mıydı hatırlayamadım ama bi arat istersen. Geçmiş olsun.


  • manuel mandalina  (17.04.17 01:47:57) 
koltuk altı terlemesine botox yaptırıp çok memnun olan tanıdığım var ehli yerlerde yaptırırsanız çözüm bulursunuz, anlattığı kadarı ile bu işlemde uzman olmayanların yaptığı uygulamalar çözüm olmuyormuş.


  • eja  (17.04.17 10:16:00 ~ 10:16:13) 
klips taktırıp hayat standartlarının tamamen degistigi insan tanıyorum. care klipste.


  • çakıstes  (17.04.17 10:28:29) 
düzenli uygularsan işe yarıyo

iyontoforezcihazi.blogspot.com.tr
  • bigball  (17.04.17 11:30:05) 
El ve ayak terlemesi olan bir arkadaşım ameliyat oldu. Bezelerden bir kısmını aldırdı 4-5 yıldır bir sorun yok. Bi araştır derim ameliyatı


  • domates yiyom  (17.04.17 12:10:15) 
ayakları günde yarım saat asitborik'li suda bekletince faydası oluyormuş.
kokuyu engellediğini tecrübe ettim en azından.

  • haciz mahallinde tango  (17.04.17 12:42:16) 
(bkz: sempatektomi) araştırınız


  • fallopian  (17.04.17 23:56:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.