Moraller nasıl?

sb.

:/

buruk

  • exlibris  (16.04.17 20:54:47)
rebellions are built on hope

  • freebird5406_2  (16.04.17 20:55:52)
Çok da umursamıyorum. Böyle olacağı belliydi zaten. Türkiye batsın gitsin zerre umrumda değil.

  • zoghurt  (16.04.17 21:03:15)
o sandığa gitmeyenlerin..

  • hayati cozemeyen adam  (16.04.17 21:03:40)
bekledigim gibi olmadı.

@zoghurt
batan titanicten bir tahta parcasiyla hayata tutunmaya çalışıyor gibisin. aidiyet hissinin olmadigi yerler zaten senin değil.
  • 1adam  (16.04.17 21:07:43)
iyi. kazandık. ama mhp'nin pek faydasının olmadığını görüyorum.

  • her name was hexadecimale  (16.04.17 21:11:46)
CHP'nin sonuç takibine güveniyorum. Moralim henüz bozulmadı. Fox tv'den takip edin.

  • empty man  (16.04.17 21:12:04)
Kötü ama kabus gibi değil. Yani, o kadar hile hurdaya rağmen %51 ile ikna olmamız bekleniyor. Demek ki hala umut var ama ödenecek bedel artıyor.

  • aychovsky  (16.04.17 21:17:42)
Yetmedi ama olsun, şahsen bu kadar dahi beklemiyordum, umudu hiç kesmemek gerek ileriye dönük.

Kalabalık azalsın diye 4 civarı gittik oy kullanmaya. Annem nüfus cüzdanını bi çıkardı ki fotoğrafı düşmüş, dün hastanede düşürmüş galiba. Çok sinir olduk, geldiğimizden beri kafasını ütülüyorum :/
  • manuel mandalina  (16.04.17 21:18:27)
Boyle olacagi boyleydi. Moralim tabiki bozuk ama hicbir sey belli olmaz. Chp itiraz eder.

  • noeldayın  (16.04.17 22:47:11)
Milletler de insanlar da hak ettiklerini bulurlarmis derler. Turkiyenin durumu da boyle de maalesef iste bizim gibi insanlar da çoğunluğun aptal saptal kararlariyla boka dogru sürükleniyor. Daha ne kadar derine batariz bu boka batma yarismasinda bilmiyorum ama rakiplerimiz ortadoğu ulkeleriyle baya bi rekabete giricez gibi bu durumda

  • whoshothesheriff  (16.04.17 23:04:16)
her akşamki gibi. referandum sonuçları benim moralimi pek etkilemedi.

  • babilbaligi  (16.04.17 23:05:52)
Çok kötü, ama en azından bu kadar yakın bi sonuç çıkması üzüntümü azalttı. Mühürsüz zarfların kabul edilmesini nasıl açıklayacaklar onu bekliyorum.

  • oddyseus  (16.04.17 23:11:36)
ben 53-55 bekliyordum eveti. bence iyi sonuç. hayır çıkmadı ama ne yapalım?

ama böyle gitmez bana kalırsa. ekonomi kötü, eğitim kötü, ülkenin geleceği yok. sürdürülebilir bir durum değil. ama insanlar uyandığında çok geç olacak.
  • mattiadestro  (16.04.17 23:20:16)
Çok kötü. Gerizekalı yerine koyulmayi hazmedemiyorum. Temiz bu seçimle bu oranı alsalardı yine üzülürdüm ama bu kadar koymazdı.

  • fraise  (16.04.17 23:22:55)
ben 60 civarı "evet" gelir diye bekliyordum ama bu sonuç da beni mutlu etmedi tabii.
hile yapıldığını düşünüyorum.
bunun haricinde, üzerimde berbat bir sıkıntı var.
neden acaba? bu seçim atmosferi çaktırmadan mı yordu beni, bilemiyorum.
  • filteria  (16.04.17 23:24:52 ~ 23:27:50)
İkna olup olmamamiz kimin umurunda ki ? Biyti bu is.

Rte'nin bu ulkede %50 oyu garanti. Olene kadar basimizda. Artik 3-5 sene sonra nasil bir ulke kalavak Allah bilir.
  • kint  (16.04.17 23:32:22)
Kötü, hak-hukuk kesin olarak yok artık. Tamamen herşey bitti, "Kilit vurup gitsinler, kireç döküp gömsünler." hissi var.

Twitterdan alıntı: "Dünyanın sonunu İç Anadolu getirecek."
Allah'ın çomarları...
  • Sulfoxaflor  (17.04.17 00:03:23)
kötü. ama:

(git:www.youtube.com )
  • runfor  (17.04.17 01:28:07)