pokerden para kazanmak mümkün mü

online olarak? (hangi sitelerden? )
kıbrıs'ta masaya oturarak? yoksa illa hile hurda dönüyor mu?

Şanslıysan ve çok iyiysen evet. İnternetten olmaz o iş. Kıbrısta masaya otur.

  • zirrealist  (16.04.17 12:24:58)
İnternetten oynanan poker poker mi dostum ya? Boş boş tıklayıp duruyosun. Karşındaki belki mal ama tepkilerini ölçemiyosun. Pokerin ruhuna aykırı bi kere.

  • zirrealist  (16.04.17 12:26:12)
sermayen varsa yüklü daha çok mümkün. küçük sermaye çabuk bitiyor. zarar hemen oluşuyor.

  • carabelli  (16.04.17 12:26:27)
Uzun vadede bankroll managament yaparak kazanabilirsin. Ama küçük paralarla başlanacaksa bu ciddi mesai ve eğitim gerektirir. Okuyacaksın, öğreneceksin, cash game, tournamen vs. Bileceksin, istatistik tutup gelişimini takip edeceksin, oynadığın elleri analiz edeceksin.

Zynga poker oynar gibi oynarsan kazanamazsin yani. Uzun vadede kazanamazsin diyim en azından.

Site olarak işte sekabet güvenli deniyor.
  • fyodor fyodorovic  (16.04.17 12:30:57)
tabii ki mümkün.

online oyunculuk ve canlı oyunculuk çok farklı şeyler.

cash oyun ve turnuva da çok farklı.

hepsinden para kazanmak mümkün. ama ciddi mesai ve emek ile oluyor bu iş. hile falan da dönmüyor prestijli ortamlarda.
  • nigeo  (16.04.17 14:24:20)
Mümkün. Meslek olarak yapan tonla insan var ama hiç kolay iş değil.
Çok fazla çalışmak gerekiyor, el geçmişi olsun, konseptler olsun düzenli kasmayınca bunları bir bok olmuyor açıkçası.

  • pikrua  (16.04.17 15:30:37)