Hangi Ülkede Yaşamak İstersiniz?

Neden?

Türkiye ama hükümet seçme şansımız var mı? Burası cennet bir ülke.

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.04.17 01:12:05)
ingiltere. insanlar genelde kibar, saygılı ve güler yüzlü olduğu için.

  • nathanieltroy  (15.04.17 01:13:47)
avustralya/yeni zelanda huzur var

  • cevab veremedim  (15.04.17 01:14:43)
@Asilov
gerçekten şu an Türkiye'de 2. sınıf vatandaş olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Belki siz değilsiniz ama milyonlarca insan 2. sınıf vatandaş sayılıyor, hatta vatandaş değil yok edilecek düşman gözüyle bakılıyor.
İnsanlar dilleri, inançları, etnisite ve cinsel yönelimleri yüzünden yok sayılıyor.
  • tahin pekmez yoğurt  (15.04.17 01:17:12)
terörün, ırkçılığın ve buna karşılık libfag'lığın, efendime söyliyim cuck'lığın bu kadar coştuğu bir dünyada hiçbir yeri güvenli ve bir yabancı olarak yeterince rahat görmüyorum açıkçası. o yüzden ben yine estonya ve sibirya diyeceğim en başta. estonya hem iskandinav havasına sahip hem avrupa. sevdiğim yerlere yakın. cüccük kadar ülke, zahmet edip de terörist saldırı bile yapmazlar. estonya'da yaşasam mutluluktan ölürdüm aq. sibirya zaten çocukluğumdan beri aşığı olduğum bi yer. koy novosibirsk'e takılayım işte mis.

normal şartlarda isveç'te yaşamayı isterdim mesela ama şu an için thx cnm mülteciden bıçak, sopa, tekmik yemek yahut tecavüze uğramak istesem onu burda da yaparım zaten. ayrıca şimdi "sen isveç'te göçmen olmayacak mısın sanki" diyecek olan libfag'lere sözüm: ben orada toplumun parçası olabilmek, isveççe öğrenebilmek, isveç insanıyla kaynaşabilmek ve misafir olarak girdiğim o yerde elimden gelenin en iyisini yapabilmek için köpek gibi çalışırım. 35 çocuğuyla gidip de milletin anasını bacısını elleyen barzolardan olmam. ha isveçlinin gözünde hepimiz barzoyuzdur sonuç olarak ona bi şey yapamam ama ben kendim insan olmaya çalışırım işte.
  • der meister  (15.04.17 01:19:16)
Abd. Neden Türkiye'de yaşamak isteyelim ki?

  • begin again  (15.04.17 01:47:35)
İsviçre'de yaşanır abi. Hatta güzel bir köyünde yaşayacaksın.

  • soft  (15.04.17 01:59:16)
İtalya. Birinci nedeni pizza. İkinci nedeni Akdeniz'in en güzel yerinde olması. Üçüncü nedeni de Rönesans.

  • dissendium  (15.04.17 02:05:38)
Irlanda ya da italya. Simdilik.

  • kassiopeia  (15.04.17 02:14:15)
italya +1 ama bu saatten sonra yurt dışında yaşayacağıma inancım olmadığı için (25 yaş) çabalamayı bile düşünmüyorum.

  • rain when i die  (15.04.17 02:24:09)
şu an abd istiyor canım.

  • pinkpeony  (15.04.17 02:42:28)
kimse isvec dememis tabi ki isvec!

  • monkey  (15.04.17 04:03:24)
los angeles- california.

  • baldur2  (15.04.17 04:13:02)
Kanada veya Hollanda sanırım.
Nedeni de hukuk devleti olmaları, bir de biri amerika ile diğeri almanya ile komşu.
İklim müsait olsaydı iskandinav ülkeleri de olabilirdi.
  • aydogank  (15.04.17 04:31:29)