Upper inter- Advance birisi Toefl'den kac aliyor calismadan?

Arkadaslar,
4 senedir Ingilizce egitim veren bir okulda okuyorum, ama Ingilizce'm mukemmel degil, bence upper-inter'imdir, belki biraz da advance'e yakinimdir.

Simdi hic calismadan toefl'e girsem kac alirim sizce ortalama? Bir de onumde 4 ay var aslinda, siki calissam, bu toefl denen sinavin biraz taktik bilmek oldugunu da hesaba katarsak 110 gibi bir puan almam cok hayal alemine ait bir durum mu?
Hayir seviyenle cok ilgilidir, calismana bakmaz derseniz, bu saatten sonra grammer kitaplarindan grammer calisamam sanirim, ne olacak halim?

110'a ihtiyacim var, 4-5 ayim var, evet!

tesekkurler.

ben 108 almıştım 2014'te sınava girmeye karar verip çok çalışma imkanı olmadan ilk fırsatta girerek.

  • ron dennis  (15.04.17 00:27:14)
advanced'a advance diyorsan garanti intermediate seviyesindesin. 100 alirsan op de basina koy.

  • alperz  (15.04.17 03:53:21)
2 ayri dil kursunun sinavina girdim advance ciktim. ben de advance diye soyluyordum.

  • mayeskuel  (15.04.17 11:10:08)
Eğer istediğim puanı alamazsam, ekşi duyuru ve ekşi sözlük'te insanların sorulara cevap verme yerine buldukları hatalar üzerine gitme, buldukları hatalar üZerinden yaratıcı yorumlarda bulunmaları ve onların bilinçaltları üzerine master yapmayı düşünüyorum :)
Hatta bence doktora konusu bile olabilir. @alperz teşekkürler o yüzden, sürekli konumla ilgili veri topluyorum

  • damba  (15.04.17 11:18:33)