[]

sacma salak bir durum

iliskiye baslayacak kadar guclu duygular hissetmiyorum diyen bir erkek, karsisindaki kadinin ondan hoslanmasina ragmen son derece cekingen, gundelik iliski kafasindan uzak, guven duymadan arkadaslik bile kuramayacak biri oldugunu bilmesine ragmen girisken davraniyorsa. birlikte olmak icin ikna etmeye baya cabalayip, kadin kisisiyle beraber uzanirken bana bir daha travma yasatma demesine ragmen hizini kesmiyor, sabaha kadar yatakta gures ediyorsa. bu gece oncesinde sevgililerimden baska kimseyle beraber olmadim diyip, bahsedilen gece sonrasinda hala ayni noktadayim, hayatta hicbiseyden pisman olmadim diyip bundan oldum diyorsa. bu erkek karaktersiz bi yalancidir diyebilir miyiz?
cok gururum kirildi, bahsettigim surec uc bes gunluk mevzu degil. aylar suren muhabbet bu sekilde sonlandi. sorun ne anlamiyorum. cekim yok desem boyle olur muydu? 30 yasinda insanin bu kadar biyerinin dogrultusunda dusunecegine ihtimal vermiyorum. muhtemelen tarzimi kendi cevresine yakistiramadi. ben imaja pek onem veren biri degilim. aklima gelen tek fikir beni cevresine yakistiramadi. birebirken cok iyi anlasip uzaktayken cogunlukla kavga ediyorduk. 
kadın veya erkek farketmez, seni kendi sosyal çevresinde meşrulaştır(a)mayan kişiden uzak durmak lazım. bırak çevresini, seni kendisi içselleştiremiyor demektir bu bence.


  • Phoebe  (15.04.17 00:39:18) 
@krem peynir, cok haklısın ama bu asamaya gelmeden once bu konular defalarca konusuldu. seks odaklı bakıs acısının olmadıgını söyledi ya da beni aradıgı öyle bişeyse oyle bişeyin içinde asla olmayacagımı bilecek kadar tanıyor. iste bu kadar gecmiş varken olayın bu salak duruma gelmesi sinirimi bozuyor zaten:(


  • art vandaley  (15.04.17 01:55:29) 
yanlış anlamadıysam 30 yaşında bir erkek size "şu ana kadar hiçbir sevgilimle sevişmedim" demiş. yanlış mı anladım?

siz inandınız mı buna?
  • isimsiz uye  (15.04.17 08:00:08) 
@ isimsiz üye sevişmedim dememiş sevgililerimden başkası ile sevişmedim demiş.

ablacım sen de biraz saflık yapmışsın. 30 yaşında insanın bi yerinin doğrultusunda düşüneceğine ihtimal vermen lazımdı tabi ki. zaten en başında adam sinyallri vermiş sen iyi niyetli davranmışsın. geçmiş olsun.
  • elorelia  (15.04.17 10:49:32) 
kadınlar özellikle buluyor böylelerini.


  • stewie  (15.04.17 10:50:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.