yol bisikleti

yol bisikletinden anlayanlardan tavsiye isteyecegim.

oncelikle ilk yol bisikletim olacak ve sadece bir kac sene, haftada 1-2 kullacagim bir sey olmasini istiyorum.

disk fren olsun istemiyorum, normal v fren tercihimdir. cok agir olmasin, 11 kilo maksimum gibi dusunelim.

carbon alacak kadar param yok malesef, butce icin 300 Pound diyelim limit, biraz da esneme payi olsun. onun disinda bisikletten cok anlamadigim icin gerisini size birakiyorum.

referans olarak da asagidaki 2 siteyi suraya koyayim.
alacagim yer ingiltere/irlanda olacak, asagidakilerden farkli siteler varsa tavsiye alabilirim.

www.halfords.ie

www.halfords.com

tesekkurler :)

www.merlincycles.com
www.chainreactioncycles.com
www.evanscycles.com

aynakol ve rublenin ölçüleri "insancıl" olsun (50-34, 11-27/28 gibi) ve aynı fiyatlarda daha iyi donanıma sahip olan bir bisiklet varsa onu alın.
  • filteria  (14.04.17 15:24:29)
3 sitedeki en ucuz yol bisikletleri bile butcemin disinda.
yine de tesekkurler

  • ekyil  (14.04.17 16:03:37)
decatlon'a bak derim, o bütçe -tr'den kıyasla bakıyorum- yol bisikleti için az. ben burada başka modelini kullanıyorum, hiç üzmedi diyebilirim. linkini de bırakayım, www.decathlon.co.uk

  • doxanikee  (14.04.17 16:43:19)
Triban 500 butce icerisinde gibi gorunuyor.
Ne dersiniz bu bisiklet icin?

  • ekyil  (14.04.17 19:20:49)
btwin kullandım. ilk yol bisikletim olmasına ve hunharca özensiz kullanmama rağmen taş gibi dayanıklı çıktı.

alınır yani, iyidir.
  • filteria  (14.04.17 21:03:00)