[]

Sözlükte yazılanları kimler denetliyor

Duyurda moderator kadrosu belli lakin Sözlükte yazılanlar denetleniyor mu emin değilim arada çaylaklık cezası alan yazarlar görüyorum ama entrysinde ana avrat kufretmis birnin yazısı duruyor. Sizin hiç entryniz formata aykırı diye silindi mi son zamanlarda mahkeme kararı hariç. Yoksa dava açılmadıkca ne yazarsan yaz mi deniyor anlamadım.
 
genel olarak denetlenmiyor. çok çok nadir birileir uçuyor, onlar da siyasi konulardna ötürü genelde.


  • fakyoras  (14.04.17 13:40:16) 
3-4 senedir sözlük kaderine terkedilmiş durumda. erdoğan'a "refleks olarak tokat atıyor", binali yıldırım'a da "mıymıy konuşuyor" dediğim entry'ler gg diye silinmiş. zaten korkumuzdan küfür edecek halimiz kalmadı, onu bırak argo bile yok yine de silinmiş. yazarların birbirine küfür etmesi zaten sıradan, oruspu çocukları havada uçuşuyor. entry silmede sıfır standart var, kime ne denk gelirse. malum moderatörler topluca iş bıraktıktan sonra her şey boka sardı.

asıl soru, 17 sayfa silinen entry içinde 1 tane entry'm var. tanım/bkz devamı değil diye, onda da tanım var bu arada. denk gelmiş işte.

özet: islam hakkında olumsuz konuşmazsanız ve erdoğan'lara küfür etmezseniz istediğinize sövebilirsiniz. sıkıntı yok.
  • doxanikee  (14.04.17 13:43:04 ~ 13:44:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.