[]

Rezalet başlığım neden ilgi görmedi

Ya kankalar rezaletimin neyini beğenmediniz. İlginç mi gelmedi, yalan mı söylediğimi zannediyorsunuz. Neden destek olmuyorsunuz??


eksisozluk.com

 
nickten kaybetmişsin de
bu rezalet puanı düşük bir rezalet.
haklısın ama milletin pek rağbet etmesini bekleme.
  • basond  (13.04.17 18:16:02) 
ben çok aman aman bir durum yoksa yazmam rezalet başlıklara. eğer bilgilendirebileceğeim bir durum varsa özelden yazarım genelde.

senin durumunda çok büyük bir rezalet yok, elbette çirkin ama rezalet demem zira, uğraşıyor booking ve hotel. hotelin salaklığı var sanırım, bu oldukça fazla olan bir şey. elbette dediğim gibi hoş değil ama seninki gibi durumda yapılacak tek şey o para ödenene kadar booking ve hoteli sıkıştırmak. anladığım kadarıyla hotel kaçmıyor yani, booking elinden geleni yapıyor ek olarak. hotelle muhatap olmayın hiç, direkt bookingden yürüyün.

otel pislik olabilir ama tam terside olabiliyor, şahsen viyanaya gelen bir tanıdığın başına geldi, yanlış müşteriye göndermiş parayı muhasebe, bana da göstermişlerdi hatta sistemden, sonra düzeltip 2 haftaya yollamışlardı.
  • kurnaz  (13.04.17 18:23:27) 
Ben genelde rezalet başlıklarına yazmıyorum. Aslına bakarsan bi bok yazdığım da yok. Sadece verebileceğim bir tavsiye varsa özelden iletiyorum. Zaten genelde gündem butonunda takılıyorum dolayısıyla bugün butonunda gelip geçen başlığını görmem imkansızdı. Anca çok kişi yazıp gündeme taşırsa görürdüm.

Benim tek dikkatimi çeken her yaptığın işlemi yapmak için 1 ay beklemişsin. Bu kadar bekleme. 2 günde bir ara. İyice sıkıştır. Yani para 2 güne yatar dedikten sonra aramak için neden 1 ay bekliyorsun? 2 gun sonra arasana.

Bence rağbet görmemesinin sebebi de aylardır her gün arayıp paranın peşinden koşup bir de üstüne saygısızlığa veya tehdite maruz kalman ya da küstah otel müdürü gibi detaylar olmaması. Altı üstü 3-4 kere arayıp paranı sormuşsun. Dolayısıyla evet bir rezalet ama puanı düşük.
  • rucka boji  (13.04.17 18:34:32) 
ben bunu önceden yazmıştım. başlığında da tekrarladım booking'in hatası var. bu sistemi düzeltmesi lazım. resepsiyonda 2000tl'ye çalışan adamın önüne 50-60000 tl limitli platin kartın önlü arkalı tüm bilgilerini koymak risktir.


  • rosencruz  (13.04.17 21:52:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.