[]

Amerikadan telefon

Amerikadan telefon getirtme işi bitti mi? Kayıt ettirecek pasaport var. Fiyat farkı çok mu azaldı? 1 günlüğüne gidecek bir arkadaşım var. Ne istesem? Gideceği yerde apple store ne bileyim wallmart falan her şey varmış.
Bu soru hiç sorulmadı biliyorum. 
bu işin azalması için abd den alınan telefonların garantisi türkiyede geçmiyor artık.
fiyat farkı hala fazla oradan almak karlı ama arıza olursa abd ye yollamak zorunda kalırsın.

  • basond  (13.04.17 16:59:43) 
amerikadan telefon getirtecek kadar öenmli bir şey değil telefon. gereksiz yere para vermeyin şu telefonlara. işinizi görecek şeyler alın yeter.


  • kurnaz  (13.04.17 17:24:32) 
apple garantiyi kaldırdı


  • sameidiot  (13.04.17 17:47:50) 
Apple care garantisi var. Kaldırmadı biliyorum. Bence avantajlı hala.


  • bir ileti paylastim  (13.04.17 19:07:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.