[]

favorileri liste halinde görebilmek

gözünüzü seveyim bu favorilediğimiz entry'lerin başlıklarını liste halinde görebilmenin bir yolu yok mu? 500 tane uzun uzun entry favorilemişim, taa 490'ıncısını görmek istiyorum. başlık başlık göstermiyor, illa altında entry de çıkıyor, kaydır kaydır, sayfa bitiyor" daha fazla göster", bi daha kaydır kaydır, sayfa bitiyor "daha fazla göster". olm ta en alttaki favoriye gidicem. niye 500 tane uzun entry'yi kaydırıyorum sona kadar? sadece başlıkları göreyim, içlerinden seçip okuyacağım yahu? olmuyor mu bu yeni düzende?
 
yukarda arama kutusunun yanındaki oka bas. aşağı doğru açılan pencereden sadece "sadece favladıklarımda ara"yı seçerek ara de solda listelenir.

edit: hmm ama bu da sadece başlıkları getiriyor. ve 2. sayfaya geçince sapıtıyor :/
  • tepedeki psychedelic adam  (13.04.17 16:32:55 ~ 16:35:50) 
sadece başlıklar gelse razıyım zaten. seçer okurum. en fazla 5-10 sayfa tutar. olması 10. sayfaya git derim gider.

öff o kadar favorilediğim şey boşa gitti şimdi. en eski favorilerime ulaşabilmek neredeyse imkansız oldu. allah seni bildiği gibi yapsın kanzuk.
  • kibritsuyu  (13.04.17 16:45:38) 
benim dediğimi yapınca başlıkların sadece ilk 50'si geliyor sanırım ve işte sonrakilere bakmak isteyince sapıtıyor. ama zaten başlık içinde favorilediğin entry'yi nasıl bulacaksın ki? onun da kısa bi yolu yok.


  • tepedeki psychedelic adam  (13.04.17 16:48:52) 
eskiden kendi kimdir nedir sayfamda ilk 10 tanesi liste halinde çıkardı, tümünü göster diyince sol frame'de devamı çıkardı sayfa sayfa. oradaki başlığa tıklayınca da kendi favorilediğim entry açılırdı.

dediğin gibi yapınca evet ilk 50 tanesi çıkıyor, devam diyince "akıl fikir" içeren başlıklar geliyor.
  • kibritsuyu  (13.04.17 16:57:37) 
evet eskiden öyleydi ama şimdi benim dediğim gibi aratıp ilk 50'sini solda listeleyebilsen de o linkler başlığa gidiyor, başlığın içinde senin favorilediğin entry'ye değil. yani sonuç olarak çözüm olamadı ve çözümü de yok sanırım şu koşullarda.


  • tepedeki psychedelic adam  (13.04.17 17:01:48) 
favoriler sekmesinde favori entry'leri linkine tıklayınca sol framede liste çıkardı bana.


  • inheritance  (13.04.17 17:13:37) 
ben sayfasında favorilere tıklayınca hemen altında 'favori entry'leri' diye bir link çıkıyor, ona tıklayınca yine solda listeleniyor ve direkt olarak favorilediğim entry'e gidiyor.

yalnız ben tema++ kullanıyorum. bu, onun bir özelliği olabilir.

i.hizliresim.com
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (13.04.17 17:23:25) 
bunu sık kullanılanlara ekleyin, buyrun:

eksisozluk.com


ek: hiç gerek yokmuş benim yaptığıma. @cikmaz sokaktan cikagelen cocuk'un dediği gibi oluyormuş, üstelik eklentiye ihtiyaç duymadan. :)
  • m e b  (13.04.17 17:26:29 ~ 17:34:26) 
tamam ya @cikmaz sokaktan cikagelen cocuk dediği gibi oluyor, tema++'la gelen bişey değil o herkeste var. iki saat onun gibi bişey aradım gözümün önündeki şeyi görmemişim :)


  • tepedeki psychedelic adam  (13.04.17 17:28:45) 
olm niye daha önce söylemiyosunuz, o kadar saydırdık profil değişiklikleri başlığı altında. anında sildim küfür kıyamet entrymi shajklfg


  • sbuxny  (14.04.17 02:47:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.