united airlines olayı

united airlines olayı nedir, sağda solda gifler görüyorum, yolculara kötü davranan, gündemi de takip etmiyorum bu aralar.

Uçak dolmuş kalkmak üzereymiş. Sonra UA'nın 4 elemanının uçağın gittiği yere gitmesi gerektiği için 4 yolcu insin istemişler işte ödül olarak para falan verip. 2 kişi inmiş, kalan iki kişi için kimse çıkmayınca rastgele bilgisayar seçecek demişler. Sonra doktorun birine gidip sen çıktın inmen lazım demişler, doktor da inemem yarın görmem gereken hastalar var demiş. İnersin inmezsin falan derken adamın ağzını burnunu kırıp indirmişler, sonra geri almışlar uçağa ağzı burnu kan içindeyken. Olay çıktı bayağı büyük.

  • whoosie  (13.04.17 10:16:48 ~ 10:17:04)
overbooking ile fazla koltuk satmış şirket, kendi elemanlarının o uçağa binmesi gerekiyormuş başka bir uçuşa yetişmek için, yolculara teklifler sunmuşlar kabul eden olmuş son 1 koltuk kalmış kimse gönüllü olmayınca rastgele birini seçmişler indirmek için, inmeyincede direk şiddet uygulamışlar. fatal errorlük durum

  • eja  (13.04.17 10:17:43)
ayrıca tayt giyiyorlar diye iki kızı da bir uçuşa almamışlar.

  • sopiro  (13.04.17 12:06:50 ~ 12:06:56)
inenlere adam başı 800 dolar teklif etmişler, ve zar zor 3 kişi bulabilmişler.

türkiye'de öyle bir şey desen tüm uçak inmek için birbirine girer parayı ben alacam diye, tüm uçak boşalır.
  • ada meltemi  (13.04.17 12:14:52)
ceo'nun da olayın üstüne yazdığı mail'de facia oldu. yazdığı bir mailde personelini savunmuş, "Yolcu, koltuğundan kendi rızası ile kalkmayı reddederek uçuş ekibine havalimanının güvenlik görevlilerini çağırmaktan başka şans bırakmadı. falan demiş.

Bir de olaylı ilgili açıklama yaparken yeniden yerleştirilmesinden dolayı özür dilemiş. Bu kulladığı kelime de oldukça tepki çekti.
  • hononu  (13.04.17 12:16:54 ~ 12:19:27)
keşke hemen rastgele başka birini daha seçselermiş adamı patates edene kadar.

  • klakie  (13.04.17 15:59:28)