laptopta ekran kartı mevzusu

merhaba bu bilgisayarı almaya karar verdim, kullanacağım programlar 3dmax,autocad yani inanılmaz modellemelerde yapacak değilim özellikle 3dmaxte basit cephe çalışmaları üstüne aydınlatma ile ilgileniyorum. 2gb harici ekran kartı var arkadaşım çok verim alamazsın dedi, şu an kullandığım macbook air 2012 mid var. ondan çok farkı yokmuş. bu programlar kastırır mı bu kadar cidden?

almayı düşündüğüm pc:

www.hepsiburada.com

baskan pc cok guzel
o ekran karti da giris orta seviyesinde bir yerde
senin programlarda verim alırsın

ama boyut kucuk gibi ekran full hd olmasına ragmen
rahat calismak icin bir monitor alman gerekebilir.
  • kingcyrax  (12.04.17 16:10:46)
@king ilerleyen dönemlerde ekrana geçebilirim o sorun olmaz beni korkutan şey ekran kartının yetmeyecek olması

  • Golgi  (12.04.17 16:15:01)
su anda bende o kartın biraz dusugu var
is goruyor yani
system requirements gibi bir sey varsa bakayım
  • kingcyrax  (12.04.17 16:30:23)
knowledge.autodesk.com

şunu bulabildim
  • Golgi  (12.04.17 16:59:14)
baskan sorun yok yer o sistem.
kastirmaz rahad ol.

  • kingcyrax  (12.04.17 17:28:24)
istersen projen varsa benim makinada acayım.

  • kingcyrax  (12.04.17 17:38:19)
@king eyvallah hocam ama daha ortada bir proje yok,cihazı da aldım bu arada ilgine teşekkürler.

  • Golgi  (12.04.17 18:33:54)