Saat fiyat farkı ?

arkadaşlar merhaba

bu aralar biraz saat araştırıyorum beğendiğim model ar aşağıya linki de ekliyorum , yalnız çok fiyat farkı var ve böyle olması beni biraz düşündürüyor.

sizce neden bu kadar fiyat farkı var daha önce böyle durumda ürün alan oldu mu ?

şimdiden sağolun

www.hepsiburada.com

www.saatvesaat.com.tr

Kanka guzel secim. Hepsiburada evet cok uygun her seyde hem de. Teknosada bi telefon 1500 iken burada 1000 1100 belki. Cok aldim. Orijinal garantili sifir urun geliyor. Hic bir sorun cikmadi. Saatvesaat in ismi var oyle diyeyim.

  • brad pitt  (12.04.17 12:21:48)
kur farkı olabilir, nedenini bilemiyorum

sevgililer gününde kız arkadaşım webdenal'dan 350 civarına almıştı. gayet sertifika vs. çıktı içinden
www.webdenal.com
  • probiyotik  (12.04.17 12:23:37)
replika olduğunu zannetmiyorum. saat ve saat'te dolar artışından dolayı şişirilmiş fiyat gibi geldi.

mesela www.amazon.ca

burada da fiyatı 390 tlye denk geliyor.
  • funl  (12.04.17 12:23:50 ~ 19:28:43)
Hepsiburada'daki satıcı eren saat,adamların kendi sitesindeki fossil saatler 600tl'den başlıyor.
neden hepsiburada'ya 400tl'ye veriyorlar onu bilemedim.

saatvesaat yüksek fiyata satar da burası da fazla düşük bence.
sebebini bilemedim ama sanırım ben almazdım.
  • demoniclewinsky  (12.04.17 12:52:24 ~ 12:53:02)
Mümkünse saat&saat ten alışveriş yapmayın.

  • kozm  (12.04.17 13:09:35)