bu bisiklet nasil sizce?

www.decathlon.com.tr

sahil hattinda binmelik, profesyonel olmayan, rahat surebilecegim, cok ugrastirmayacak bir bisiklet almak istiyorum.

daha iyi bir bisikleti ikinci el almak da bir alternatif ama bu iyi bu kotu diyebilecegim birikimim yok.

ne yapayim?

sana uygun bedeni yok.
ayıca çevirmeli sunrace vites kolu var. bana rahatsızlık verir.
bir de tipini sevmedim.

bunları saymazsak fiyatı iyi. emin ol seni istediğin her yere götürür. gerektiğinde satmak da mümkün.

ikinci eli pek tavsiye etmem. biraz bisiklet tecrübesi edindikten sonra, kendi sürüş zevkin doğrultusunda nelere dikkat etmen gerektiğini öğreneceksin. ikinci el olayına zaman gir.
  • filteria  (11.04.17 13:51:10 ~ 13:51:54)
Sedona 410 al

  • freetakilir  (11.04.17 13:53:24)
İhtiyacın doğrultusunda gayet işini görecektir. Bütçeni bilmiyorum ama 1000 tl nin üstü bir fark yaratmaz profesyonellik aramıyorsan. Salcano'nun şehir modellerine de bakabilirsin.

  • lüzumsuz adam  (11.04.17 14:11:14)
Bu bisiklete bu parayı hiç verme derim. Detaylara girersen boğulursun belki ama bisikletleri bir araştır derim. 15-16kglık bir bisiklet seni çok yoracaktır. Bu fiyata 2. el sedona 410 al kesinlikle. İkisini test etme şansın varsa test et. Farkı hemen anlayacaksın zaten.

Sedona 410 kullanıcısıyım.
  • sylr  (11.04.17 14:26:34)
Sedona 410 vuhuuu cok guzel gorunuyor. ondan bakayim, tesekkurler.

  • jimicik  (11.04.17 15:26:38)
www.decathlon.com.tr

Su tarz bir Hollanda bisikleti bakabilirsin madem kisa mesafelerde kullanacaksin. 6 vites yeterli olur kesinlikle.
  • buf-e kür  (11.04.17 18:09:06)
guzel gorunuyor ama bu tarz bisiklet istemiyorum. normal sehir bisikleti istiyorum.

  • jimicik  (11.04.17 18:12:24)