[]

WhatsApp last seen

Pazar 18 görünüyor mesela, şimdi o saatten beri WhatsApp ı mı kullanmamış?

Rehberden silinsek mesela nasıl olurdu?


 
Evet o saatten beri WhatsApp'ı kullanmamış.

Rehberden silinsenle alakası yok. Değişen bir şey olmazdı. Belki, son görülmeyi göremezdin rehberden silinseydin
  • MaNOfTheYear  (11.04.17 12:36:24) 
Benim bi arkadaşım girip okuyor çıkıyor ama yine last seen'i atıyorum 12:01 olması gerekirken 10:03 yazıyor ama mavi tik olmuş. bunu nasıl başarıyor bilmiyorum.


  • matilda  (11.04.17 12:43:49) 
@matilda

interneti kapatıp okuyup sonra tekrar interneti açıyor olabilir.
  • bobinhoo  (11.04.17 13:11:04) 
IPhone da bildirimden cevap verince Last seen I etkilemiyor


  • gazozailacatmauzmani  (11.04.17 13:11:58) 
telefonu bozulmuştur. benim bozuldu ordan biliyorum.

rehberden silinseniz eğer kişi son görülmesini sadece rehberindekilere açmış ise siz göremezdiniz. yani kapatmış gibi görürdünüz. ancak şuan gördüğünüze göre bilemeyiz.
  • fosforlu cevriye  (11.04.17 13:24:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.