Bir Moderatörün Özelden Ana Avrat Küfretmesi

Hoş mudur?

hani mod olmadan önce mesela, keyfini kaçıran birine özelden "annen benim şeyime hayran" filan yazması.

sonra aynı kişinin küfürlü konuşuyor diye insanları banlaması filan

onlar yapabilir caiz

  • cekilmis gayfe  (10.04.17 16:30:42)
Oha kimmiş kimmiş?
Komşular yetişin.

  • sansli pipi  (10.04.17 16:31:54)
hangisi yaz da hepsinin günahına girmeyelim.

  • for day to break  (10.04.17 16:34:58)
beklentiyi yükseltmeyeyim. duyurudan değil. duyuruya bağlı çetten, bi adminin ortamlara düşmüş bi ekran görüntüsünü gördüm. merak ettim, etik bulur musunuz, bulmaz mısınız, fikriniz nedir?

  • haysiyetsiz nane  (10.04.17 16:38:42)
tüm büyüsü bozuldu olayın.
kimsenin kimseye küfür etmesi hoş değil tabi.

  • basond  (10.04.17 16:41:31)
öncelikle küfür hoş bir durum değildir. soruna gelecek olursam, herkesin görebileceği bir yerden küfür etmesi yaptığı işin kurallarını bozmasından dolayı hoş karşılanmaz. ama özelden edip etmemek kendi karakterine uygunsa yapabilir. sonuçta moderatörler de bir insan. yani işi moderatörlük diye küfür etmeyeceği anlamına gelmiyor.

  • evrimini tamamlamis hamambocegi  (10.04.17 16:46:15)
sıralama şu şekilde sanırım;

birine küfür

mod olma

küfredenleri banlama

evet hırsızın hakim olması gibi bi durum ama internet ortamı. takmayın.
  • elorelia  (10.04.17 16:54:05)
değildir.

aynı zamanda kendi küfür ettiğini itiraf edip 'geçmişe yönelik ban atamam' demesi de,

bunu dedikten sonra bi başkasını küfür etmediği halde kafasına göre bir sebebi kural listesine dahil edip geçmişe yönelik banlaması da,

yine kendi söylediği 2 saat, 2 gün, 2 hafta hiyerarşisine uymadan birini kafasına göre direkt 2 hafta banlaması da,

bir kişinin ban sebebini bir başkası gözünün önünde yapınca onu banlamaması da,

sürekli kendisiyle çelişmesi de hoş değildir. bunlar modere etmeye engel olan şeyler.

ama birinin olmadığı yerde arkasından konuşarak dedikodusunu yapması, eşit mesafede olması gereken insanlardan bazılarıyla küfüleşirken bazılarıyla kalpli canımlı cicimli konuşması, birini bir sebepten kişisel olarak suçlarken başka birini aynı sebeple desteklemesi (ilginçtir ki bu pozitif ayrımcılığa uğrayanlar hep kadın?) falan karakter meselesidir, bir şey diyemeyiz.
  • icim urperiyor  (10.04.17 17:00:53)
milletin arkasından konuşmaktan bir farkı yok.

hoş değil.
  • stewie  (10.04.17 17:13:55)
caps or it didnt happen?

  • baldur2  (10.04.17 17:16:42)
hangi şerefsiz evladı, isim ver biraderim.

  • doxanikee  (10.04.17 17:34:06)