dövmeci önerisi

Selam arkadaşlar
Minik bir kedi dövmesi yaptıracağım. Çok zor verdim bu kararı :/
Anadolu yakasında çok iyi ve çok güvenilir dövmeci bilir misiniz?

Deneyenler önerir ise daha memnun olurum.
Çok sağolun şimdiden

Koray Karagözler normalde antalyada ama Kadıköy'de Brainer's Ink'e geliyor yılda iki defa falan. Ben ona yaptırdım.

Onun dışında,
Şişli'de Barış Yeşilbaş
Bir de Yeliz Özcan. Yeri nişantaşında galiba.

edit: barış yeşilbaş'ın taşındığını bilmiyordum. Hayırlısı olsun. :/
  • sopiro  (09.04.17 23:46:13 ~ 10.04.17 08:26:37)
Emrah Özhan elbette.

edit: aa, Emrah abi taşınmış. Geçen sene babası ile sohbet etmiştik hiç söylemedi Ali hocam.
  • varg vikernes  (09.04.17 23:50:41 ~ 23:54:52)
bahadır cem börekçioğlu'nu öneririm. kadıköy'de.

eksisozluk.com
  • mehmed kursad  (09.04.17 23:55:30)
Neko tattoo.

Yapanin adi serra idi sanirim. Kendi dovmemi orada yaptirmistim, ufak dovme istedigim icin ozellkle onu tercih etmistim.
  • kuehles blondes  (09.04.17 23:55:52)
Nilüfer Ateş diyorum. kadıköyde -2 tattooydu yerlerinin adı değişmiş olabilir tabiki. 5 sene önce küçük bi kuş dövmesi yaptırmıştım yapıldığı yer sebebiyle çabuk solma ihtimali yüksek demişti ama solmadı silinmedi gayet minnoş bi şekilde yerinde duruyo.

  • miss magara kadini  (10.04.17 00:22:26)
Çağatay ateş negatif tattoo, Kadıköy barlar sokağında yeri

  • buridanessegi  (10.04.17 14:59:16)