sevgili bulmak zor mu? (erkekler icin)

şimdi bakın, zaten kendinize göre bir sevgili bulmayı gectim, normal sevgili bile bulmak asırı zor bir olay degil mi sizce?

yazacak cok seyim var bu konuda ama yeterli enerjim yok. Şu argumanı sunmak istiyorum.

Standart altı kadınlara bile çok fazla talep geliyor. ohoo sen asırı ortalama ustu olacaksında bu sürüden ayrılacaksında sevgili olacaksın.

Internetle haşır neşir olan hanımlar bilir, her yerden erkek fışkırıyor, otomatik siir yazan herkese mi dersin, türlü türlü abazan var.

Bak simdi dusundum kadınlar icinde zor ama en iyisinin kokuna kibrit suyu o konuya girmeyecegim.

soyumuz böyle böyle tükenecek . mi?

Sevgili bulmak kadınlar için de zor, o fışkıran erkeklerin %99'u çöp, seks peşinde, tek gecelik ilişkiler peşinde insanlar. Normal sevgili bulmak bile zorken kendine göre bi sevgili bulmak cidden çok zor. Bazen buluyorsun tam hop aldatıyor, hop ben ilişkiye hazır değilim diyor veya ay ben bu kadar ciddiyete gelemiyorum diyor çekip gidiyor. Zorluk her iki taraf için de özetle.

  • ave maria  (09.04.17 20:27:41)
+1 vegas

Sevgili bulmak kadınlar için de zor diyen qıslar eqlesin diyecek kadar umutsuz bir durum. Tabi erkeğin karakteriyle alakalı çoğunlukla.
  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (09.04.17 20:31:53 ~ 20:32:32)
Sosyal bir insan isen, çevren de varsa, iyi de konuşabiliyorsan sevgili bulmak gayet basit.

  • MaNOfTheYear  (09.04.17 20:33:13 ~ 20:52:48)
Bence çok zor değil. Şu anda yeterli param olsun, aşık olduğum kız haricinde gayet rahat sevgili yapabilirim. Para olsa herkes yapar diyeceksin ama öyle değil. Gerçekten benim şu sıralar tek eksiğim para ve zaman. Fakir biri kesinlikle değilim. Üniversite eğitimine çok para harcıyorum. Sadece istediğim ekonomik seviyede değilim. O seviyeye gelmem için iş hayatına başlamam lazım. Üniversitede liseliler gibi takılmamak için bilerek sevgili yapmıyorum. Yoksa ilişkilerde pek sorunum yok.

  • dissendium  (09.04.17 20:34:42)
tartışılmaz bir şekilde ortalama altı bir tipin varsa, ağzın çok iyi laf yapmıyorsa zor. ama yine de imkansız değil. ortalama bir tip ve ortalama laf yapma ile basit bence. neticede kadın erkek sayısı bir denge halinde?

  • pilavmaker  (09.04.17 20:37:17)
dediğiniz gibi olan erkeklerden sevgili olmadığından (otomatik şiir yazan, garip garip mesajları atıp ısrar eden tipleri kastediyorum) sevgili bulmak kadınlar için de zor.

  • sopiro  (09.04.17 20:42:01)
Onemli olan sevgili bulmak degil zaten, buldugunla mutlu olmak. Kadinlar icin kolay diyorsan sen de fiskir bi yerden, mutlaka birini dusurursun bu sekilde mutlu olacaksan. Ha ben hic caba harcamadan ortalama ustu kizlar istiyorum diyorsan da acikta kalan yerlerini ort derim, oylesi niye sana baksin. :)

  • piremses  (09.04.17 20:42:38)
sevgili bulmak zor değil, âşık olabileceğin birini bulmak zor.
"müthiş bir insanım, dengimi bulamıyorum" değil demek istediğim.
bu kişi karşına çıkacak, hisler karşılıklı olacak, sonra her şey olması gerektiği gibi gidecek de bir araya geleceksiniz..
bak daha yazarken yoruldum.
  • filteria  (09.04.17 20:51:13 ~ 20:53:35)
Beyaz yaka çalışan, etrafımdaki arkadaşlara baktığım kadarıyla.Belli bir pozisyona sahip erkek kişilerin sevgilisiz/eşsiz olma durumu sıfıra yakından aynı durumda yalnız olan çok kadın tanıdığım var.

  • turkuaz  (09.04.17 21:00:52)
sevgili bulmak inan baya kolay. düzgün sevgili bulmak zor olan.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.04.17 21:03:54)
Piremses,filteria +1

Önemli olan uyum. Bence zor değil ama mutlu olunabilecek kadın gibi kadın bulmak zor be bro. Herkesin ilişki türünü bilmem ayrıca umrumda değil ama samimiyet benim için gerekli.
  • hayde bre  (09.04.17 21:05:47)
piçlik katsayısı x tip

bende ikisi de yok. hayatım boyunca yalnız kalacakmış gibi hissediyorum
  • isimsiz uye  (09.04.17 21:06:14)
Öncelikle erkeğim
Hiçbir şey yapmasam bile sadece fiziğimden (1.95) ötürü tanışmak için her yerden fışkıran kadınlar oldu, oluyor. Fakat yukarıdaki bayanların (kadın değil) yazdığı üzre önemli olan uyum.

  • gkct  (09.04.17 21:10:36 ~ 21:11:21)
Kadınların işi daha zor ama sen bilirsin. 2 kişinin cok iyi anlaşması dışında insanın dengini bulabilmesi cok zor. Bu kapsamda a isimli kadına ilgi duyan erkek cok olduğu gibi, b isimli erkeğe de ilgi duyan çokça kadin olabiliyor.ama denklik olmayınca hepsi fos.

Dünya nüfusunu da dikkate alırsak kadınların işi cok daha zor sanırım :(
  • cabiday  (09.04.17 21:28:45)
birisini bulmak zor değil. istedigin gibisini bulmak zor.

  • thewizardofearthsea  (09.04.17 22:55:31)
"Standart altı kadınlara bile çok fazla talep geliyor."

asfgsfg bu çok saçma olmuş gerçekten. Herhangi bir sevgili bulmayı geç, tırışkadan sevgili bulmak bile çok zor. Sırf tipi düzgün diye "istesem hemen bulurum" diyenlere bakma. Tipsiz olsalardı napacaklardı acaba?

Birileri elbette doğal seleksiyona uğrayacaktı sonuçta.
  • mandalina kokusu  (09.04.17 23:18:51)
Arayınca bulmak zor evet

  • gazozailacatmauzmani  (09.04.17 23:21:33)
zor dostum zor... senin olsun dediğin sana yanaşmıyor. senin ilgi duymadığın da sana ilgi duyuyor. garip bir iş.

  • braveheart xakah  (09.04.17 23:40:14)
Eğer illa olsun diyorsan illa bulursun .İstediğin gibi birini bulmak zor ..

  • sorunvar  (09.04.17 23:55:01)
doğrusunu bulmak zor.

www.youtube.com
  • Apocalypse  (10.04.17 11:12:36)
kadınlar için yatacak adam bulmak kolay, doğru düzgün erkek arkadaş bulmak çok zor.

  • cezzar dede  (15.04.17 00:15:44)