siyah ayakkabı?

3 çift var giydiğim ve sanırım 4'üncü çifti alıyor alacağım. diğer renk ayakkabıları beğenemiyorum maalesef:( ne yapayım?

4üncü çifti almadan 5nci çifti nasıl alıyorsun anlayamadım. Önce 4üncü çifti almanı tavsiye ederim beğenirsen 5nci çifti alırsın.

  • varg vikernes  (09.04.17 16:07:32)
Montla sıç

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (09.04.17 16:19:50)
beğendiğin siyah ayakkabıyı al. Ayakkabı ilginç bir şekilde eski olduğunu çok bariz belli ediyor. yani, hiç tereddüt etme git yeni bir siyah ayakkabı al kendine. benim de tam saymadım ama 30'dan fazla beyaz basic tişört(atlet diyorum ben onlara)'üm vardır ve daha az önce lan akşama mudo'ya mı gitsem acaba, ceplilerinden vardı onların bende hiç yok onlardan alayım diyordum. aslolan şey burada şu; birileri seni beğensin diye giyiniyorsan, beğenmesini istediğin kişilerin giyim tarzlarına yakın giymelisin(yalnızlıkta yaşanabilir)
kendini iyi hissetmek için giyiniyorsan da(genelde insanın başına gelen, günlük giyim tarzı oluyor bu, özgüvenini filan toplar, birsürü toplumsal açıklaması var bu konunun zaten) kendi hoşuna giden şeyleri giyinmelisin.

aklıma şimdi geldi, mesela saatleri ayarlama enst. kitabında halit ayarcı, kıyafetlerini kitabın anlatıcısına veriyordu ve anlatıcısı da bunun sebeplerini anlatıyordu.
  • mete kudur  (09.04.17 17:25:10 ~ 17:25:52)