Kaç çift spor ayakkabınız var?

Ben normalde alışverişten, gereksiz alınan her türlü giyim kuşam ürününden nefret eden bir insanım ama konu spor ayakkabı olunca beğenip de almak istediğim bir sürü model oluyor. Kışın bot giydiğim 2-3 ay dışında çoğunlukla spor ayakkabı giyiyorum zaten yıl boyunca. Beğendiğim birkaç modelin çeşit çeşit renklerini görünce falan da alasım geliyor hep ama çoğunlukla frenliyorum tabii kendimi.

Siz ne sıklıkla spor ayakkabı giyiyorsunuz? Kaç çift spor ayakkabınız var?

iki çift var. Biri koşu, diğeri yürüyüş ayakkabısı. İkinciyi spor salonunda giyiyorum.

  • sopiro  (09.04.17 15:00:45)
3 çift. ve evet alışverişten hazzetmesem dahi ayakkabı benim için de bir tabu.

  • mehmed kursad  (09.04.17 15:05:21)
bir koşu (koşmuyorum ama koşu ayakkabıları çok rahat) bir günlük, bir spor salonu bir de evde giydiğim var. (son ikisi eskiyince böyle değerlendirdiğim ayakkabılar)

sağanak yağış ya da karın olmadığı her zaman spor ayakkabı giyerim.
  • filteria  (09.04.17 15:11:31)
3 çift:

-Fitness
-Günlük
-Koşu
  • chitosan  (09.04.17 15:15:29)
3 çift var. Sık giyemiyorum ama cok seviyorum.

  • cabiday  (09.04.17 15:16:15)
2 çift var.

birini günlük giyiyorum, diğerini hem yürüyüş hem de koşu için kullanıyorum.

kışın ben de hiç spor ayakkabı giyemem hep bot giyiyorum. genelde ayakkabılarımı 3-4 yıldan az kullanmam.
  • ruh i tibbiye  (09.04.17 15:27:28)
5 çift. 4'ü koşu, biri skechers'ın bantlı babet tarzı olanlarından.
2014te almıştım ilkini daha en az 3 4 giyerim belki daha da fazla. Yazın Ve baharda giyiyorum sık sık

  • mutlusismankedi2015  (09.04.17 15:28:59)
eğer eşit oranda spor olmayan ayakkabınız yoksa bunu kadınların ayakkabı konusundaki tutkusuna bağlayıp psikolojik diyeceğim. ben kış ve yaz hariç hep spor ayakkabı giyerim ama 2 çift ayakkabım var. 4 standart bence. her gün aynı ayakkabıyı giymek ürüne zarar verir zaten.

  • douglas  (09.04.17 15:30:35 ~ 15:31:16)
+10 herhalde saymadım

  • stewie  (09.04.17 15:32:21)
4 çift var. Bir tanesini daha dün aldım. Bir iki tanesi tam spor olmasa da spor görünümlü. Klasik ayakkabı hiç giymem. Zaten kendim de sporcu olduğum için spor ayakkabı haricinde eşofman giyme alışkanlığım da var. Sağlığın için olumlu etki yapıyorsa spor ayakkabı almanda bir sorun yok ama sadece renk için alıyorsan biraz daha tasarruflu olabilirsin. Bir ayakkabıya 300-400 lira veriyorsan parasal anlamda dikkatli olmanda fayda var. O parayı daha farklı şeyler için harcayabilirsin.

  • dissendium  (09.04.17 15:43:56 ~ 15:44:28)
1 tane var.. 3 senelik Nike..

  • st curse  (09.04.17 16:09:25)
işyeri için, dışarı çıkmak için, spor salonu için, halı saha için. toplam 4 çift.

  • kimlanbu  (09.04.17 16:09:58)
5 çift. 2sini günlük, 1ini salonda, 1ini işyerinde, 1si de arada sırada dışarda kullanıyorum.

  • dedim ben sana  (09.04.17 16:36:47)
spor dışında ayakkabım yok

  • try again fail again fail better  (09.04.17 17:32:36)
daha geçenlerde aldım 1 tane, ondan 3 sene önce de bi' tane almıştım. altı filan komple gidince(yere ayağımla basmak durumunda kalmaya başladım, çimlere basınca hiç hoş olmuyor) yenisini aldım.

Ama mesleki olabilir, bizim işimiz dolayısıyla ayakkabıyı iş yerinden temin ediyoruz(bi tarafları çelik ve spor ayakkabıya benziyor, kışın da yine bi' tarafları çelik bot ve çizmesi var) ve ben onu heryerde giyiyorum benim için ayakkabının öyle pek bi' numarası yok.
  • mete kudur  (09.04.17 17:36:51 ~ 18:01:53)
10-15 tane vardır

Vans, Nike, adidas vs markaları. En çok vans ve adidas var.

Yakında Skechers de alacağım galiba
  • MaNOfTheYear  (09.04.17 17:39:28)
14 çift.
spordan başka bir tane ayakkabım var.

  • ketcapli dondurma  (09.04.17 18:00:24)
5-6 tane falan var. bi tanesi 10 seneden eski, işimi görüyor atmıyorum. yağmur çamur varsa bot, yoksa her zaman spor ayakkabı giyerim. en yeni spor ayakkabım sanırsam 2 senelik falan. şu sıralar 6 yıllık olanı giyiyorum.

  • yuto  (09.04.17 18:48:30)
Bir uzun, bir kısa mesafe, bir de trail için 3 tane koşu ayakkabısı, 1 tane de halter ayakkabısı var. 2 tane de perti çıkıp atmadığım koşu ayakkabısı duruyor kenarda. Bir tane de hiç kullandığım salon tipi ayakkabı var çok eski. 7 eder.

  • arnold schwarzeneger  (10.04.17 09:53:37)