Düğünde takı ne takmalı

Arkadaşımın yazın düğünü var. O da ben de öğretmeniz. Üniversiteyi birlikte okuduk, birlikte olduğumuz 4 kişilik çok samimi bir arkadaş grubumuz vardı. Ben hiç öyle düğün ortamı bilmem :) şimdi bir şey taksam ulan amma cimri de demesin :) İkimiz de erkeğiz. Ben damada takacağım sanırım yoksa fark etmiyor mu? Neyse bilgilendirip öneri yapın lütfen :)

kimin arkadaşıysan ona tak.

imkan varsa yarım yoksa çeyrek.
  • elorelia  (08.04.17 18:37:30)
benim tarife şu şekilde:

yakın arkadaş, dost: çeyrek
iş arkadaşı, sadece arkadaş: gram
sadece merhaba, merhaba: 50 tl
  • mr.goodcat  (08.04.17 18:51:20)
imkan varsa yarım yoksa çeyrek. +1

  • silver apple  (08.04.17 18:51:34)
Yakin arkadaşım diyosan o da çeyrek.

  • cabiday  (08.04.17 19:05:16)
4 kişilik samimi arkadaş gurubu'nun üç elemanı birleşip yarıma girebilirsiniz ya da başka bir hediye, damada takınız.

  • fosforlu cevriye  (08.04.17 19:21:22)
@fosforlu öyle de danaya girer gibi oluyor :)

Yarım takacağım o zaman. Şimdiden alsam mı sizce malum fiyatlar durmuyor yerinde
  • begin again  (08.04.17 19:34:48)
çeyrek

  • tahin pekmez yoğurt  (08.04.17 20:04:05)
6 ay önce 5 senelik ev arkadaşım + hala çok yakın arkadaşımın düğünü vardı, çeyrek taktım.

  • voyager 1  (08.04.17 20:20:38)
Arkadaşa çeyrekten fazlası takılmaz.Gerçi benim eim de öğretmen ve öğretmenleri 50 TL'den fazla taktığını görmedim daha.Mesleki bir adet sanırım.

  • turkuaz  (08.04.17 20:44:38)
çok yakınsan hala sık görüştüğün biriyse yarım tak. Gücüm yetmez dersen çeyrek tak. damada tak.
Görüşme şansın varsa diğer arkadaşlarından ne takacaklarını öğrenerek de karar verebilirsin.

  • uzunuzunilgi  (08.04.17 22:06:45)