instagram ve tanıdık sorusu ve kurtulunamayan bağlantılar

Yeni bi instagram hesabı açmak istiyorum mesela, var olan mail adreslerimden biri ile kayıt oluyorum. Bana diyo ki, bunları tanıyor olabilirsin, eklemek ister misin, hayır diyorum. Geçiyorum tüm sorduklarını. Sanırım mail kontaktlarından buluyor, bi de belki (o hesap için telefon numarası vermiş olmamama rağmen) telefon kayıtlarından.

1-Telefon numarama sahip olan kişilere uyarı gitmiş midir?
2- Telefon defterimdekileri bana öneri olarak gösteriyor, onlara da beni mi gösteriyor?
3- Engellediğim bir numarayı, engellemeye devam etmek istediğim için kayıtlı ve engelli tutuyorum. Sanırım telefon ona da diğer kayıtlarım ile aynı muameleyi yapıyor. En önemlisi şu: Bu engellenmek istenen/ iletişmek istemediğiniz kişiler idaresi konusunda öneriniz var mı?

Telefon kaybetmediysen onlara bir şey gitmez. Ama önerilerde gösterir. Aynı cihazdan girdiğin için. Kim olduğunu bilmezler ama önerir. Boktan bir durum. Ağız tadıyla feyk açtırıyorlar.

  • begin again  (08.04.17 18:16:40)
Açtırmıyorlar olacak mobildeyim:)

  • begin again  (08.04.17 18:17:08)