[]

Ozelders.com premium üyeliğe değer mi sizce? Buradan öğrenci bulan var mı?

Merhabalar

28 yaşında bir bilgisayar mühendisiyim. Hala matematiğe, geometriye (analitik geometri dahil) ve sayısal derslere çok ilgim ve bilgim var. Tutkuyla öğretme isteğim var bildiklerimi.

Şu aralar ek gelir elde etmem gerekiyor. O yüzden İstanbul'da özel ders verebileceğim öğrenciler arıyorum.

ozelders.com'a üye oldum fakat buradan gelen ders isteklerinde kişilere ulaşabilmek için premium üyelik gerekiyor.

Ne dersiniz? Aylık 50 lira da az değil özellikle şu andaki durumum için.

 
1 ay dene


  • gozu acik sevisen yahudi  (08.04.17 12:53:44) 
Çok fazla özel ders veren var. Bilmem öğrenci bulabilir misin?


  • begin again  (08.04.17 12:55:57) 
Ben normal üyelikle tüm öğrencilerimi oradan buldum. Özel ders çok yorucu bir aktivite. Kendinize güveniyorsanız böyle bir yola girin. Ben artık hiç uğraşmıyorum.


  • dissendium  (08.04.17 13:00:51) 
50TL cokmus, ucretsiz alternatifleri deneyin bence.


  • stavro  (08.04.17 14:13:50) 
dersverilir.net daha uygundu (aylık 67 lira) ben de o yüzden önce orayı bir deneyim demiştim ve epey arayan oldu, öneririm o siteyi.


  • ma ya  (08.04.17 14:24:06) 
ogrencidenozelders.com kullanmıştı bir arkadaşım, memnundu baya. atanınca bıraktı gerçi ama.


  • arnatuile  (08.04.17 14:55:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.