[]

diziyi aynı anda hem ingilizce hem türkçe altyazılı izlemek

ingilizcenin gelişmesi adına aynı anda iki alt yazıyı da gömmek mümkün müdür.
 
gomplayerda var bu ozellik


  • 000000  (07.04.17 22:20:23) 
ororo.tv

bu geldi aklıma, belki faydası olabilir size.
  • bedrozan  (07.04.17 22:23:11) 
gomun yeni sürümünde aynı anda iki altyazı oynatılabiliyor. gerçi altyazılı gömülü bile olsa sen diğer altyazıyı üst kısma taşıyarak da kullanabilirsin.


  • blue eyes white dragon  (07.04.17 22:31:35) 
gömme kısmını bilmem de güncel oynatıcılarda 2 altyazı desteği mevcut.
(bkz: daum potplayer)

  • late viper  (08.04.17 00:33:44) 
Potplayer de böyle kullanıyorum. Altyazıları oynatıcı içerisinden indiriyorum. Daha önce Bs player kullanıyordum. Bs de donmalar oluyordu. Altyazılar bazen görünmüyor, tekrar yüklüyordum. Bunda hiçbir sıkıntı yok, çok memnunum.
Ekran görüntüsü: i.hizliresim.com

  • neyyirnevcivan  (08.04.17 13:19:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.